Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek megkérjem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megkérjem a kezét, vagy még korai?

Figyelt kérdés
Párommal 4 éve vagyunk együtt, ő 18 éves, én 21. Nagyon szeretjük egymást, és mostanában sokat gondolkozok azon, hogy megkérem a kezét. Itt csak véleményeket kérnék, hogy megkérem-e, azt majd eldöntöm.
2011. jún. 17. 22:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%

Ha úgy gondolod, hogy le tudnád vele élni az életedet, és úgy érzed, hogy ő is kész rá, akkor igen.

Sok sikert és boldogságot! :)

2011. jún. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még túl fiatalok vagyok. De 4év után ha nagyon szereted nincs akadálya.:) További sok boldogságot!
2011. jún. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Vagytok,bocsi,elírtam.
2011. jún. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

szia:)

dearanyos:$ hát igazából az együttjárás hossza miatt nem korai...de viszont ezt te érzed, hogy ő az igazi, el tudod-e vele képzelni hosszú távon is, nem érdekelne más lány később...:)

amúgy nem tudom, hogy a "megkérés" csak eljegyzés lenne, vagy már házasságra is gondolsz...tehát utána hamar össze is akarnál vele házasodni...mert ha már házasság, akkor nem tudom...ahhoz sok mindennek meg kell már lennie...de ha még csak eljegyzés, és te komolyan gondolok, akkor az oksi:)

puszi

2011. jún. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
76%

A lány nem szeretne egyetemre menni? Mert én pl tanulás mellett nem hiszem, hogy belevágnék. De szerintem abszolút ne hallgass ebben a tekintetben senkire, csak magatokra. Az emberek könnyen itélkeznek, úgy gondolják, pontosan tudják, minek mikor van az ideje blabla. Ha sikertelen lenne, mindenki mondaná később, hogy bizooony mert 18 éves volt a csajszi. Ha meg sikeres, az aranylakodalmon hallgathatnátok, hogy bizony ők előre tudták már ekkor, hogy egymásnak vagytok teremtve.

Én azt tanácsolom beszélj vele erről. Kérdezd meg mit gondol róla. Lányként mindig hülyeségnek tartottam azt, hogy a pasi addig őrlődik amíg akar, de a lány, ha nem mondd azonnal igent, akkor már nem biztos magában, nem is szereti az illetőt. Beszéljétek meg komolyan a dolgot! Talán már neki is eszébe jutott. Szerintem érdemes a szülőkkel is konzultálni, nagy segítség az is, ha ők támogatnak :)

Sok boldogságot nektek :)

2011. jún. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
hallihooo ;) bizonyara hazassagrol meg akkor sem lenne szo, vagy??? :) jegybenjaras meg nem hazassag, csak elfoglalas. ;)
2011. jún. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az én kezemet is egyetemen alatt kérték meg és mégis elvégeztem...mintha ez akadály lenne :D
2011. jún. 18. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A 4 év még nem jelent semmit, nem attól komoly egy kapcsolat, de ha úgy érzed hogy annyira komoly és szereted akkor tedd. Eljegyzés még nem kötelez azonnali házasságra, de egy jó jel hogy te komolyan gondolod vele a dolgokat. Sok sikert!
2011. jún. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Neked kell érezni, hogy a barátnőd az a lány akivel letudnád élni az egész életedet, vagy nem.

Az tény és való, hogy mind a ketten fiatalok vagytok, főleg a barátnőd, de egy eljegyzést is fellehet bontani ha végül szét mentek.

4 év az szép hosszú idő, de ez nem garancia semmire!

A barátnőd is tervez veled hosszú távra? Vagy ő úgy van vele, hogy szeret téged, de majd az idő mindent eldönt?

2011. jún. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
gondold magad a lány helyébe, még csak 18!!! ne várd el tőle hogy ilyen fiatalon elkötelezze magát, ő is még eljárna bulizni ismerkedni szórakozni korlátok nélkül (kivéve ha nagyon ragaszkodik hozzád) de ilyen fiatalon nagyon felelőtlen dolog meghozni egy ilyen nagy döntést. Viszont ha csak eljegyzésről van szó akkor nyugodtan , (nem akarok szemét leni, de simán alakulhat így , mert még nagyon fiatal) vissza lehet csinálni, de ha szeret nyilván nem fogja :)))))
2011. jún. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!