Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Olvastam a minap, hogy igencsa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olvastam a minap, hogy igencsak megfordult a világ (: . A mai világban nem számit furcsának, ha egy nő kéri meg a párja kezét ;). Te tennél ilyet? Férfiak ti mit szólnátok, ha a kedvesetek férjül kérne?

Figyelt kérdés
2011. szept. 11. 18:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%

Hát nekem furcsa. Sosem kérném meg a párom kezét, inkább akkor egyedül maradok :P

Az pont olyan, mintha rá akarnám erőltetni magam, ha pedig Neki ez az érzés nem jön önszántából, akkor teljesen felesleges az egész ceremónia.

2011. szept. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%

Több tanácsban már-már azt sugallják, hogy a nő udvaroljon a férfinak. Egyes könyvek kifejezetten a pasivadászatról szólnak. Legyen a nő harsány, rámenős, feltűnősködő.

Azt hallottam, hogy pl. Ausztráliában a nő kezdeményez, a férfiak nem igazán.

Én "maradi" vagyok, és úgy gondolom, hogy a férfi udvaroljon a nőnek és nem fordítva. De úgy látszik, ez is változik, amúgy is eléggé felfordult ez a ami világ, én már nem csodálkozom semmin sem.

2011. szept. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem meg furcsa és az is marad.
2011. szept. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%
És ezek a nők csodálkoznak, hogy a pasi csalja őket, nem becsüli stb.A férfinak meg kell hagyni, hogy férfi legyen. Küzdjön a nőért, hogy utána értékelhesse is.
2011. szept. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
60%
Így igaz.
2011. szept. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Én is igy vagyok vele!A férfinak meg kell hagyni a feladatot,hogy ezzel boldoggá tegye szerett kedvesét. :) De ha egy nő megelőzi a nagy kérdéssel a párját,én nem itélem el...tegye.Én biztosan megvárom amig a párom a nagy kérdéssel elém áll ;)
2011. szept. 11. 19:04
 7/17 anonim ***** válasza:
83%

Nem tennék ilyet.

Legyen egy nő jogaiban, és lehetőségeiben egyenrangú a férfival.

Tehát tanulhasson, dolgozhasson, lehessen önálló keresete, önálló véleménye, dönthessen, legyen szavazati joga stb...

Tehát ezzel egyetértek, hogy a nő semmivel nem kevesebb a férfinél.

De egy nő nem férfi, és nem is kell úgy viselkednie.

Egyenrangúak vagyunk a férfiakkal, de nem egyformák.

És én hiszek abban, hogy egy nő ne másszon rá egy férfira, ne kínálkozzon fel, ne kérje meg a kezét, mert ez már nem egyenjogúság.

Ez olyan, mintha teljesen elt

2011. szept. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
89%
Ha ilyenben nőttél volnafel,akkor meg ez lenne fura.Van ahol ez természetes.Tehát nem megszokott,de nem elképzelhetetlen,furcsa.
2011. szept. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
69%

eltűntek volna a határok, hogy ki a férfi, és mi a dolga egy kapcsolatban, és ki a nő.

Én nem szeretnék nő létemre férfiként viselkedni.

És udvarolni sem.

2011. szept. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
62%
Sosem tennék ilyet. Ez mar túlzás.. Persze mindent meg/ki lehet magyarázni, de ez akkor sem normális, ha fordítva történik. Ezután a leányzó tényleg ne csodálkozzon, ha nem fog működni ....
2011. szept. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!