Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Milyen jegygyűrűt célszerű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jegygyűrűt célszerű vagy szokás venni?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy sárga arany vagy fehér arany? Bnőm az ezüst ékszereket szereti így egy fehér aranyba gondolkodtam. Ki milyet vett vagy venne legszívesebben?
2011. júl. 12. 17:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
55%

Nekünk klasszikus sárga arany karika gyűrűnk van. Az enyémbe (női) majd szeretnék rakatni egy picike követ, de ez sem lényeges.


Nekem csak az a bajom a fehér arannyal, hogy rengetegen ezüstnek nézik. De ha a barátnőd inkább azt szereti, akkor olyat vegyetek!

2011. júl. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Vagyis elírtam a kérdésben eljegyzési gyűrűről lenne szó.:)
2011. júl. 12. 17:59
 3/16 anonim ***** válasza:
68%

Tehát a kísérő gyűrűre gondolsz?

Mert van akik csak karikagyűrűt vesznek, és már eljegyzéskor is azt húzzák föl.

És vannak az olyanok, mint mi, akiknél a leendő férj meglepetésként kéri meg a hölgy kezét, nem karikagyűrűvel, hanem egy egyéb, valamilyen köves díszes gyűrűvel. Ezt szokták kísérő gyűrűnek is nevezni.

Nekem ez is sárga arany, egy picike gyémánt kővel, és egy kis íves mintával. Egyszerű, de mégis nagyon szép.

Ha csak a kísérő gyűrűre gondoltál most, és meglepetés lesz, akkor vállald be a fehér aranyat, biztos nagyon fog örülni a barátnőd.

Aztán a karika gyűrűt már úgyis ketten választjátok ki!

Első voltam

2011. júl. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Igen a kísérő gyűrűre gondoltam.
2011. júl. 12. 18:15
 5/16 anonim ***** válasza:

Én is fehér arannyal lettem eljegyezve.Csak az nézi ezüstnek a fehér aranyat,akinek soha nem volt.Szembetűnő a különbség a fehér arany és az esüst közt.Nekem azért nem tetszik a sárga arany,mert minden roma tele van vele.(nem faji megkülönböztetés) A fehér arany kifinomultabb.

Szerintem ilyesmiben gondolkodj:

[link]


Csak nézz körül,mert egyes boltokban a nevet nagyon megfizettetik. :)

2011. júl. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Eljegyzési gyűrű a magyar szokások szerint karikagyűrű mindkét félnek. A köves gyűrű kísérőgyűrű,de amerikai szokás szerint itthon is divat lett.
2011. júl. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Ha barátnőd az ezüstöt szereti akkor szélszerű vagy olyat, vagy pedig fehér aranyban gondolkodnod. Persze utána nem árt ha jól passzol a karika gyűrűtökhöz is. Emiatt célszerű ha megbeszélitek, hogy milyet akartok, mert ha neked nem tetszik az ezüst....

Nekem a kísérő gyűrűm sárga arany, a karika gyűrűnk sárga és fehér arany, az enyémben van 5 pici kő, a kísérő is köves.

Sok boldogságot!


21 éves menyasszony

2011. júl. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

"Csak az nézi ezüstnek a fehér aranyat,akinek soha nem volt.Szembetűnő a különbség a fehér arany és az esüst közt."


És szerinted a magyar lakosság hány %-ának volt már dolga fehér arannyal? Mert szerintem a többség nem látott még közelről. Ezért is írtam, hogy sokan ezüstnek nézik...


De ez ugyanolyan, mint az én gyémántos gyűrűm. Avatatlan szem meg nem mondaná, hogy gyémánt, de ahogy fogalmaztál nekem is "szembetűnő" a különbség a gyémántos és a cirkónia köves gyűrűm között. De szerintem a nagy többségnek egyáltalán nem tűnik fel, mivel picike gyémántról van szó.

2011. júl. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

A válasz írója 87%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:52


A gyémánt picivel drágább(oké,lehet kapni0.003 karátosat is),így arra kevesebbeknek van pénze,mint a fehér aranyra.Így a fehér arany igen is elterjedt.És nem olyan megfizethetetlen,mint azok a gyémántok,amik érnek is valamit.Nekem csak fehér aranyam van,és nincs gyilkos áruk egyáltalán.

2011. júl. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
És mi van akkor,ha sokan ezüstnek nézik? Az a lényeg,hogy a gyűrű viselője tudja,hogy mi az,és mi célt szolgál? Vagy téged csak a külsőségek érdekelnek? A dicsekedni vágyás?
2011. júl. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!