Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hagyomány szerint az eljegyzés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyomány szerint az eljegyzés után mennyi idő elteltével szokás megtartani az esküvőt?

Figyelt kérdés
a válaszokat köszönöm:)
2011. aug. 7. 16:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt már hasonló kérdés:), de nagyjából megegyeztek a válaszok. Teljesen mindegy, ahogy azt a pár szeretné. Lehet 1 hónap, 1 év, 10 év.Az az én szuverén véleményem, hogy nagyon korán (pl. 3 hónapra rá) nem érdemes.
2011. aug. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A hagyomány szerint 1 év, amúgy pedig ahogy szeretnétek.
2011. aug. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Fél-egy év.Pl karácsonyi eljegyzési nyári esküvő.
2011. aug. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Engem tavaly kértek meg, de az esküvőt még nem tervezzük. Ez egyfajta kötelék kettőnknek. De még fiatalok vagyunk, és várnánk addig, amíg teljesen ki nem ismerjük egymást. Amúgy úgy tudom fél év elteltével szokás.
2011. aug. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Amikor szeretnétek és amikor pénzetek van rá!:) Elvileg 1 év ha jól tudom de ez ma már egyáltalán nem szokás kérdése!:)
2011. aug. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szokás szerint 1 év- ez azért mert régen ez volt az az időszak, amikor a pár közelebbről is megismeri egymást.

De mivel manapság ennek nincs jelentősége (korán összeköltöznek, 10 évig is együtt vannak mielött összeházasodnának), ráadásul az egyszerű esküvők is fénykorukat élik, nem kell annyit szervezéssel bajlódni.

2011. aug. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
MInt már írták a hagyomány szerint egy év. de ezt már nem tartják be, mert nem tudják
2011. aug. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy szókimondó anyósos olasz film szerint az első gyerek születése után, mert a gyerek a házasság alapja.
2011. szept. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!