Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Az eljegyzést lánynak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az eljegyzést lánynak a házánál szokták tartani? Ti hol tartottátok?

Figyelt kérdés
2011. júl. 19. 12:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de ez nem kötelező dolog. Ha épp valami miatt ideálisabb a fiús háznál, akkor lehet ott is, vagy külső helyszínen
2011. júl. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a fiú (családja) megy el a lányhoz (a lány családjához) megkérni a lány kézét. De ma már lehet máshol tartani. Nekünk otthon volt, szeretem a hagyományokat. :)
2011. júl. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
76%
a Duna parton, a Lánchídnál, kettesben. Megkérte a kezem (meglepi volt, majdnem beleestem a vízbe), felhúzta a gyűrűt és elmentünk vacsizni. Fantasztikus volt, ma sem csinálnám másképp:)
2011. júl. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
75%
Otthon ,este,pizsamában.Meglepi volt,és később sem csináltunk felhajtást belőle,nem láttuk értelmét,inkább nekiláttunk esküvőt szervezni.
2011. júl. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
75%
nekem egy éttermi hangulatos vacsora után kérte meg a férjem a kezem.aztán az én szüleimnél tartottunk kerti party keretében eljegyzést.
2011. júl. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
75%
mivel mi már együtt laktunk fél éve ezért a közös házunkban volt az eljegyzés és mi is álltuk a költségeket. Gáznak éreztük volna hogyha a szülőknek kell állni.
2011. júl. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
100%
Nálunk úgy történt hogy a lány házánál megkértem a kezét és az eljegyzés étteremben volt.
2011. júl. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
20%
Én az eljegyzésnél nagyobb baromságról még életemben nem hallottam....nem is tartottunk.
2011. júl. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

*Én az eljegyzésnél nagyobb baromságról még életemben nem hallottam....nem is tartottunk.


Az eljegyzés a házassági szándék bejelentése (másoknak). Ha szerinted ez baromság, ne csináld.

---

Amúgy: a lánykérés (kettesben) és az eljegyzés között van különbség.

2011. júl. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat!igazából az eljegyzési kajára gondoltam nem a lánykérésre,de azért köszönöm.jöhetnek még válaszok :)
2011. júl. 19. 12:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!