Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 17 éves vagyok, ugyan én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves vagyok, ugyan én korainak tartom az eljegyzést, de a barátom már emlegeti. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
2011. szept. 6. 22:20
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
77%
csak akkor mondanék igent, ha már én is akarnám...na nem érti meg, akkor csácsá
2011. szept. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon korai. Tanulnod kell, kifejlesztened magadat, tapasztalatokat szerezni... Valószínüleg hamar megbánnád az elkötelezettséget. Meglehet, hogy rabnak éreznéd magad.
2011. szept. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
95%
Te pedig emlegesd, h még nem szeretnél férjhez menni egyelőre! :)
2011. szept. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
95%
Ha egyenesen szóba hozza, akkor megmondanám, hogy még nem, mert fiatalnak érzem magam. Ha megkér, elutasítom ugyanezzel az indokkal. Ha nem fogadja el, akkor magán a kapcsolaton is érdemes elgondolkozni.
2011. szept. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
83%

17 évesen eljegyzés, majd házasság? Akkor lehet 20 évesen már elvált nő leszel...

Kicsi az esély arra, hogy a gyerekkori szerelem tartós lesz.

20L

2011. szept. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
51%
17 évesen semmiképp még nem is éltél...majd 30 évesen
2011. szept. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
69%

Én alapból házasságellenes vagyok,ezért nem mennék bele ilyesmibe. Neked kell érezned,hogy szeretnéd-e vagy sem. Ha úgy érzed, hogy korai, akkor biztos még nem vagy kész rá, főleg ennyi idősen. Előbb gyűjts tapasztalatokat...stb

21/L

2011. szept. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
90%
Naggggyon korai! Még éld az életed! Lesz még pár barátod!!!!
2011. szept. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
84%
nem kell itt ijedezni, attól még, hogy emlegeti, még nem biztos hogy mostanában tervezi.
2011. szept. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
68%
Mi 1 éve vagyunk együtt a barátommal, 17 voltam mikor összejöttünk és friss, lángoló szerele volt, folyton szóbajött az eljegyzés, de tudtuk, hogy nincs még itt az ideje. Azóta ez a téma már nincs anyira jelen, de ugyanúgy szeretjük egymást és én mai napig úgy érzem, hogy le tudnám élni vele az életem, de a házasság még ráér. :) Ennek ellenére tanulok, barátaimmal is sokat vagyok, de ő egy biztos pont az életemben jelenleg, és bízom benne, hogy az is marad. De elkötelezni magunkat(komolyabban, nem csak gondolatban, lélekben) még ráérünk. 18/L
2011. szept. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!