Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek is korai 19...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is korai 19 évesen az eljegyzés?

Figyelt kérdés
A barátom el szeretne jegyezni, de félek, mert ő az első barátom.
2011. szept. 27. 13:57
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
27%

igen korai.

23L

2011. szept. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
87%

Nem korai én 18 éves voltam mikor eljegyeztük egymást, 21 amikor hozzámentem.

Most 3 éve boldog házasságban élünk, most gyereket szeretnénk.

Ja és nekem ő volt az első.

2011. szept. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
27%

Korainak tartom. Ráértek még ezzel.


21/L

2011. szept. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
22%

Szerintem igen

19/L

2011. szept. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
71%

ha félsz azt jelenti nem vagy biztos magadban

ha nem vagy biztos akko fölösleges az eljegyzés

de! én meg pont igy jártam és megmondtam hogy ráér még ezzel....hát ugy besértődött hogy ennek már 2 éve és most emlitette meg ujra, akkor azt mondta volt hogy ha akarom sem fog eljegyezni soha....

2011. szept. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
61%
nem, mivel az még nem jelent semmit. Egy szó, és már fel is van bontva az az eljegyzés....
2011. szept. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
60%

Ha úgy érzed,hogy nagyon szereted akkor szerintem nem...kitudja mit hoz a jövő:)Lehet ebből egy jó házasság is....ha pedig eljegyzés alatt netán összevesztek,mert más tervetek lesz,akkor meg fel lehet bontani,ez nem esküvő!!

25.N

2011. szept. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
69%
Az eljegyzésnek semmilyen jogi következménye nincsen, nem kötelez semmire, akkor tartjátok, és annyiszor, amikor és ahányszor jólesik. Nekem az első még kisiskolás koromban volt, nagymamám rendezte nekünk az akkori "szerelmemmel". Az eljegyzés csak egy szép gesztus, semmi több.
2011. szept. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:
37%
Korai és felesleges. ettől még nem lesz szorosabb a kapcsolat , ha szakításra kerül a sor azt is fel lehet bontani. Eljegyzés nélkül is lehet együtt járni. Mi 7 éve voltunk együtt amikor összeköltöztünk, már 4 éve élünk együtt de eljegyzés nem volt és nem is hiszem, h lesz. Ettől még boldogok vagyunk, és most várjuk a 2. kislányunkat.
2011. szept. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
62%
nekem az a véleményem, hogy ha valaki eljegyez valakit, azt komoly szándékkal tegye. nem kell évekig jegyben járni. az esküvőhöz pedig fiatal vagy. azzal nincs gond, hogy ő az első, ha úgy érzed ő az igazi. viszont amíg nem vagy biztos magadban, ne menj bele semmibe, mert az eljegyzés felbontásával neki biztosan nagy fájdalmat okozol, mert ő komolyabban gondolta, mint te...
2011. szept. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!