Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Már is megkéri a kezem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már is megkéri a kezem?

Figyelt kérdés
Ma teljesen véletlenül +hallottam hogy a barátom +akarja kérni a kezem még a héten megkapom a gyürűt. Nem tudom mit szoljak....2hónapja vagyunk együtt.
2011. szept. 6. 21:56
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

Nem gáz, persze kortól is függ...

Mi lassan 2 éve alkotunk egy párt, én is véletlenül tudtam meg hogy meg akarja kérni a kezem az évfordulónkon..

Ne haragudj, mennyi idős vagy?

Mellesleg sok boldogságot :)

2011. szept. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy érzed nincs még itt az ideje, finoman de mondd meg neki, mikor rákérdez! Egyéb esetben sok boldogságot! :)
2011. szept. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne tudni, mi az álláspontja az eljegyzéssel kapcsolatban. Mert, ha nála az eljegyzés zárós időn belül esküvőt jelent, akkor... majd Te tudod, mit kell tenned. De, ha az eljegyzés annak a szimbóluma, hogy már most érzi, hogy Téged akar MAJD elvenni, esetleg pár év múlva, vagy, mivel nem tudom mennyi idős vagy: ha befejezted a sulit, akkor szerintem ez egy nagyon aranyos dolog:)
2011. szept. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

11 évvel ezelőtt,nekem is 2 hónap után kérte meg az ex barátom(ma már férjem :)) a kezemet.9 hónap után esküvő.Azóta is boldog és kiegyensúlyozott házasságban élünk.

Ahogy írták is,ha ezt korainak érzed,nagyon finoman utasítsd el,mert akkor nem mer többet próbálkozni.

Ellenkező esetben pedig én is sok boldogságot kívánok!


33/n

2011. szept. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen nagyon aranyosak vagytok!!!! :)


Én 22 vagyok ő 23.

2011. szept. 6. 22:17
 6/10 anonim ***** válasza:
80%

Sok boldogságot :)))


Azért lehet, hogy szájonrúgnám azt, aki ilyesmit kikotyog.. és emiatt nem lehet meglepetés lánykérés, ahogy a barátod tervezi.

2011. szept. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem komolytalan és felelőtlen lépés, 2 hó alatt ugyan mit ismersz meg a másikból? semmit... Vagy bejön vagy nem, csak egy dolog van amit érdemes szem előtt tartani, ha vártok még 1-2évet nem veszítetek semmit sok mindenre fény derülhet, ha nem vártok akkor meg vagy bejön amire a kisebb esély van, vagy szaladtok válni ....
2011. szept. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem korai nagyon, pedig én házasságpárti vagyok. Az én barátom is meg akarta kérni 3 hónap után a kezem, de hála Istennek édesanyám véleményét kikérte, és ő mondta neki, hogy még azért korai ez. Mondom mindezt annak ellenére, hogy a szüleim a második randin eljegyezték egymást, és 34 éve boldog házasok. Most a második éves évfordulónkon kérte meg a kezemet, és én most mondom azt, hogy itt volt az ideje, és kételkedés nélkül igent mondhattam. Ha neked még korai ez a lánykérés, akkor szerintem minél előbb beszélgess a barátoddal erről az eljegyzés, esküvő dologról, és mondd el neki (de úgy általánosságban beszélve), hogy te ezt csak x hónap vagy év járás után tudod elképzelni, meg ilyenek.
2011. szept. 7. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is nagyon korai!

2 hónap alatt nem is lehet kiismerni egy embert,nem éltek meg annyi mindent együtt hogy tudja tényleg te vagy a nagy Ő,stb stb...hiába "csak egy" jelkép hogy "igen én majd egyszer csak elveszlek" 2 hónap után még akkor sem lehet ennyire biztos benne...bár fontolgatni fontolgathatja ettől függetlenül!


Egyébként régen komolyabb volt egy 2 hónap utáni eljegyzés mint most...ne felejtsük el hogy nagyon nagy divat lett "dobálózni" a gyűrűvel!Fele annyira nem értékelik át a mostani fiatalok az eljegyzést,házasságot mint annak idején!Felvágásból csinálják legtöbben!

Az én párom az első percben tudta hogy a felesége leszek,de ha 2 hónap után meg akart volna kérni biztos hogy kidobom!Pedig példa értékű volt a kapcsolatunk...(mondjuk 2 hónap után kié nem az...)

Na de nekünk úgy adódott hogy rövid idő alatt rengeteg hidegen melegen mentünk keresztül együtt és ezek egyre erősebbre fűzték a kapcsolatunkat,így 8 hónap után volt az eljegyzésünk,tavaly!:)Talán idén összeházasodunk...:)

2011. szept. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Az az igazság hogy már lassan 2hónapja együtt is lakunk ez hirtelen összeköltözés volt muszáj volt nem szereném részletezni csak elmondani akartam,hogy már együtt is lakunk. Köszönöm a válaszaitokat mind nagyon hasznos számomra!

Minanyiotoknak sok boldogságot kivánok!!!

2011. szept. 7. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!