Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Vajon mit forgathat a fejében?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit forgathat a fejében? Megkéri valaha tényleg a kezem?

Figyelt kérdés

A Párommal lassan 6 éve együtt vagyunk, s közben időnként 1-szer, 1-szer megkérdezte, mit mondanék, ha most megkérdezné... egy ideig a kapcsolat elején határozott nemet mondtam, mert hogy szerintem legalább egy félévet ahhoz jó lenne együtt élni... vagy viccel elütöttem, hogy hát jól meg kellene azt fontolnom, de aztán most már lassan 1 éve együtt élünk, s mostanában is többször szóba jött, hogy esetleg mi hogyan szerveznénk meg egy esküvőt-egymás közt kritizálva másét... meg legutóbb SMS-ben kérdezte meg, hogy most mit mondanék, mire én azt írtam: alig várom, hogy egyszer élesben megkérdezze!

Én szándékosan, soha nem mondtam neki határozott választ,hogy ne szálljon el magábal, egy ideig tényleg úgy gondoltam, ááá nem, de most már egyre várom... kérdésemre hogy mért kérdi néha, azt mondta, hogy szeretné tudni, hogy hogy állunk, s biztosra akar menni.

Szerintetek? (Remélem ő is kicsit komolyan is gondolta, csak várja a pillanatot?)


2008. aug. 24. 17:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%

Hát ne haragudj, de szerintem te magad se tudod, hogy mit akarsz, akkor szegény pasas honnan tudja? Azt írod, egyszer sem mondtál neki határozott választ, hogy ne szálljon el (?????) magától. Hát most hozzá akarsz menni vagy nem? Vagy mi vagy Te, királylány, hogy még leánykérés előtt meg kellene vívnia a hétfejű sárkánnyal??

Ha így packázol vele, hamarosan másik nő után fog nézni.

2008. aug. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
92%

Egyetertek az elottem szoloval! Miert kell igy jatszadozni szegennyel?? Most ossze akarsz vele hazasodni, vagy nem? Szerintem sikerult szerencsesen osszekavarnod szegeny pasit erzelmileg, es hogy miert nem keri meg a kezed elesben? Hat pont ezert! Mert fel tole, hogy nem-et fogsz mondani, hisz azok utan, amiket csinalsz/csinaltal vele, csak hogy "ne szalljon el magatol", szerencsetlen biztosan azt hiszi, hogy lehet te soha nem akarsz hozzamenni, stb.... es inkabb ra sem kerdez.


Mi ertelme vannak ennek a viselkedesnek? Allj ele, nem vagytok mar gyerekek es mondd meg neki a konkretat: ha o keszen vagy, akkor barmikor szivesen felesegul mennel hozza. Ha ilyen alapveto kommunikacios problemaitok vannak, akkor annak elobb-utobb rossz vege lesz (felreertesek, mint most is, stb).

2008. aug. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
83%
"ha o keszen vagy"= ha o keszen van*
2008. aug. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
15%

Ez egy olyan régi dolog, hogy már rég a padláson van..ezután jön a díszes esküvő vőféllyel, meg násznaggyal, meg az a gusztustalan túlszervezett promgram, amin a vendég már utál ott lenni..(most voltam egy ilyenen)-na mindegy, arra akartam kilyukadni, miért kéne, hogy ő kérje meg a kezed .

Mi lenne ha te lennél a különleges és küldenél neki valamit, ami felhívja a figyelmét, vagy simán kérd meg te a kezét..de az is jó ha egy ékszerboltnál rámutatsz egy gyűrűre és szólsz, hogy azt vegye meg és tedd hozzá, hogy mikor, mert biztos tervezi, csak meg van zavarodva. Persze ez mid attól függ, hogy milyenek vagytok, mert nem ismerhetjük az igényeket , szokásokat.

Ha sikerülne azért sok boldogságot!

2008. aug. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ahogy Te úgy Ö se tudja mit akar!!!!
2008. aug. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%

Ha eddig nem adtál neki egyértelmű választ, akkor miért vársz tőle egyértelmű kérdést?

Én azt gondolom, hogy kerülgetitek a témát, mint macska a forró kását úgy, hogy igazából ti sem vagytok biztosak a saját érzéseitekben.

Hogy "ne szálljon el"... Előbb-utóbb úgyis döntened kell, vagy így, vagy úgy. Akkor pedig akár el is szállhat magától, a végeredmény ugyanaz, csak játszottál egy kicsit az idegeivel. Miért nem lehet valamit kerek perec megmondani? Majd az esküvőn is azt fogod válaszolni az anyakönyvvezetőnek, hogy "nem mered kimondani, hogy hozzámész, mert nem akarod, hogy elszálljon"?

2008. aug. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%
Ő már rég elvett volna, ha te adtál volna neki konkrét választ :) Egyelőre azt vette észre, hogy te nem akarsz hozzámenni. És FÉL. Szerintem jobb lett volna, ha elbízza magát, mintsem most attól tartson, hogy újból elutasítod, vagy nem adsz konkrét választ. Ne várj rá, inkább lépj, ha szeretnél komolyabb dolgokat is. :)
2008. aug. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszokat!

Hát nem gondoltam, hogy ez fog lejönni objektív személyeknek...

Igazából én mindig azt gondoltam/éreztem, hogy ő olyan biztos a dolgában, s azt nem akartam, hogy olyan könnyű eset legyek neki, könnyen megkapjon, hogy aztán mindekettőnknek értékes legyen a pillanat.Illetve attól is tartok, hogy ha tutira tudja, hogy úgyis hozzámennék, már nem leszek érdekes annyira, nincs kihívás számára... s valami kell mindig a kapcsolatba, hogy ne laposodjon el. Szerintünk.

S úgy gondolom, hogy a legutóbbi, hogy az SMS-re azt írtam, alig várom, hogy élesben megkérdezze már, az egyéretelmű, de csak egy SMS-ben mégsem akartam igent mondani. Én régóta tudom, hogy mit akarok, ŐT és vele a jövőt....

De lehet igazatok van, megfontolom, majd egy kis beszélgetéssel megerősítem majd Őt.


De mért van az bennem, hogy amikor eljutunk a nagy pillanathoz, hogy hadd izguljon kicsit (nagyobb lenne az öröm)?

2008. aug. 24. 20:17
 9/16 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti válaszadó:

de nem értem először egy kérdés és aztán a válaszra, nem fordítva, hogy úgyis tudja mi lesz a válasz, akkor minek megkérdezni.

S mivel eddig a kérdése sem volt egyszer sem komoly, csak érdeklődés jellegű, én sem mertem komoly választ adni.


Ja és az szerintem egyértelmű lehet neki, hogy őt akarom, hisz azt már régóta közösen beszélünk közös babáról, csak nekem még van egy év egy sulit befejezni...


Lehet a pénz is az oka? Hisz úgy sem lenne pénzünk rá?

(Kíváncsi vagyok további véleményekre, de azt hiszem azért kicsit majd tisztázzuk.)

2008. aug. 24. 20:23
 10/16 A kérdező kommentje:
Ja és én nem kedvelem azt, hogy én megmondom, hogy a feleséged akarok lenni, s akkor azért... nem szimpi ez az elvetetem magam szitu, sok ilyet láttam már, s igazán nem is tudni a pasi akarja-e, csak sodródik.
2008. aug. 24. 20:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!