Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az esküvőt azért várják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az esküvőt azért várják annyira a nők, mert akkor egy napig celebek lehetnek, mindenki rájuk figyel és egy napig körülöttük forog a világ?

Figyelt kérdés
2011. okt. 2. 15:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
98%
Az esküvőt azért várják annyira a nők, mert hozzámennek a férfihoz, akit szeretnek.
2011. okt. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
A lényege ez igen, de magáról a ceremóniáról szól a kérdésem.
2011. okt. 2. 15:49
 3/15 anonim ***** válasza:
96%
Ceremónia lényeg, hogy a szerettei lássák, hogy mostantól férj és feleség. Nem az, hogy körülötte forog a világ.
2011. okt. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
97%
Mert azon a napon Vele örülhetnek a szerettei.
2011. okt. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
66%

Azok, akik nagy falhajtásra vágynak, és százezreket költenek a helyre, ruhára, virágra kiskutyaf@szára, meglátásom szerint tényleg azért, ahogy te fogalmaztál: hogy egy napig körülöttük forogjon a világ.

Csak épp nem ebben mérhető a szerelem, és a kapcsolat, nem attól lesz jobb valami, hogy nagy feneket kerítenek neki.

2011. okt. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%
Én nő létemre utálom, ha körülöttem forog a világ, úgyhogy nem nagyon fogok nagy esküvőt szervezni.
2011. okt. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Az esküvő az összetartozásról szól. Mindenki ott volt körülöttünk akik fontosak számunkra és a legfontosabb,legszebb esemény a férjem oldalán kimondani az esküt. Nekünk sokat jelentett,sokszor eszünkbe jut.

Nem utolsó sorban én azt is átéreztem,hogy soha nem lesz még egy ilyen alkalom amikor ennyire szépen fel vagyok öltöztetve. A fehérnemű,a ruha,a kiegészítők,a smink,a haj,a köröm,a csokor,a cipő. Ha bele gondolsz nincs szerintem még egy ilyen alkalom amikor ennyire "meg vagy csinálva" :) (bocsi nem tudtam máshogy megfogalmazni)

2011. okt. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
97%

Vannak olyanok, akik szeretik a nagy családi rendezvényeket, jó a kapcsolatuk a rokonsággal, nagy a baráti körük. Ők nyilván nagyobb esküvőt tartanak, ha azt szeretnék, hogy mindenki ott lehessen, aki fontos a számukra. Ha meg már annyi pénzt elkölt az ember az étkezésre, úgy van vele, miért ne lehetne azt a termet szépen kidíszíteni, emlékbe egy meghívót átadni, és az alkalomhoz illően, igényesen felöltözni? Az esküvőt nem csak a magunk örömére, hanem az összes meghívott szórakoztatására rendezzük.


Az esküvőt általában a férfiak is ugyanúgy várják, szeretik ők is a családjukat, a legtöbben bulizni is, csak a szervezés jobban fárasztja őket. Ez azért is lehet, mert általában stresszesebb a férfiak munkaköre, és nincs kedvük még otthon, munkaidő után is "dolgozni" ezen, illetve kevesebb türelmük van az apró részletek megtervezésében.


De egy jó párkapcsolatban a férfinak ugyanúgy fontos az esküvő, mint egy nőnek. (Ezt úgy is értem, hogyha egyikük házasságpárti, akkor a másikuk is legyen az, mert az ilyen ellentétek mögött általában alapvető világnézeti különbségek bújnak, amik később, a házasság során gondot okozhatnak.)

2011. okt. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%
16:29 gyönyörűen leírta és összefoglalta a lényeget. Nem kell mögé látni semmi extrát, még egy indokot, amivel a nőkbe lehessen kötni.
2011. okt. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
66%

Azért, amiért a férfiak, mert összeházasodnak a választottjukkal. Aki olyan típus annak biztos tetszik az is, hogy aznap ő a főszereplő, de ennyi erővel ő a főszereplő minden születésnapi buliján az ember.

Inkább azért van nagy jelentősége annak, akinek tényleg jelent valamit, mert aznap pecsételik meg esküvel a szerelmüket, aki vallásos, az Isten előtt is és aznap kötik össze hivatalosan az életüket.

Szerintem ugyanúgy várhatják a házasulandók a két tanús esküvőt, mint a nagyobb lagzit.

2011. okt. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!