Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Tullihegem? Terhes vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tullihegem? Terhes vagyok, ilyenkor az ember erzekenyebb, azert kerdezem. Ugy erzem, parom nem szeret igazan, nem torodik velem es tiltakozik a baba ellen-tudat alatt

Figyelt kérdés
kb.1 honapja elkezdte sportositani a kocsijat+nagyon hangos zenet rakatott bele,anyagilag nem tehetjuk meg...tovabbra is sokat jar haverozni,de csak rovid idore es delutan.Akarmilyen pici baja van,rohan az orvoshoz-ami nem baj,de nekem meg ha komoly bajom van sem kuld.nem azt varom,hogy anyaskodjon,de azert jolesne,ha kuldene.pl.az automon a tukor mar honapok ota oldalt nem allithato,nem mondana,hogy csinaltasd meg.tudom,nekem kene,de azert en biztos szolnek,MERT ERDEKEL.felfujom?
2011. szept. 29. 16:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nekem a figyelmes szavak a barátomtól pl. hogy csinos vagyok, szép vagyok, cuki vagyok, ügyes, okos, aranyos, tetszik a fenekem :D, odafigyelés, hogy kapok csokit, sütit, ha beteg vagyok, készít nekem teát, és pirítóst, meg mondja, hogy egyek fokhagymát, de azt nem hoz, mert tudja, hogy utálom és úgysem enném meg. Az, hogy menj orvoshoz, ha beteg vagy, nekem nem gondoskodás :/
2011. szept. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

hidd el, ő olyan, mint a terhességed előtt is volt.

a terhesség során felnagyítódnak ezek a dolgok, a nő sokkal bizonytalanabb a párjában, és sokkal jobban kell neki a törődés, stb - én is voltam terhes - én is ilyen lettem mint te!!! és amikor kiderült, hogy terhes vagyok, a párom első mondata: "ó, akkor ezért voltál olyan kibírhatatlan :)"

2011. okt. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Igen túl liheged, és most a szokásosnál is jobban elrugaszkodsz a valóságtól, és mindenféle képzeted van. Ilyenkor javasolt elmenni pszichológushoz (NEM pszichiáterhez), aki rendbe tesz lelkileg.
2011. okt. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szerintem csak megijedt egy kicsit. Talán most úgy érzi, hogy véges az ideje, hogy 9 hónap múlva már nem csak magáért és érted kell felelősséget vállalnia, hanem még egy harmadik személyért is.


Ez hogy most felturbózza a kocsiját.. Mintha újra visszamenne a tizenéves, fiatal pörgős múltjába.(már ha ilyen volt neki)


Szerintem hagyjd, élje ki magát most egy picit, majd lehiggad. De azért azt elmondhatod neki, hogy jól esne egy kicsit több törődés. :)


Sok boldogságot, és egészséget! :)

2011. okt. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Na... Megint agyban egy 10 éves...

Oké, hogy terhes vagy, de azért lehet látni,hogy támadsz mindenkit, és semmi nem jó neked.

Kívánom, hogy a pároddal ez legyen a legkisebb problémád

2012. márc. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!