Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mikor jegyezzem el a barátnőme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor jegyezzem el a barátnőmet:karácsonykor, vagy egy fél hónappal később a szülinapján?

Figyelt kérdés
2011. okt. 7. 11:54
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősömnek is karácsonykor kérte meg a párja a kezét. Vicces volt, mert ajándékbontásnál mindenki kibontja az ajándékát, s lám a lány egy gyűrűt kapott. A lány szülei csak egy szép gyűrű, gondolták. Aztán a srác megszólalt: "itt a párja is"


De én is azt javaslom, hogy egy teljesen más alkalom legyen. Mert úgy is elsülhet a dolog, hogy azért kéred meg - akár melyik alkalomkor - mert nem tudsz neki milyen ajándékot venni.


De úgy látom, már eldöntötted, hogy a szülinapján leped meg. Légy eredeti és legyen különleges a nap.


Vujity Tvrtko például kinder tojásba rejtette el a jegygyűrűt, s még akkor sem sejtette Zsolnay Gyöngyi, mikor bontogatta a tojást. Azt hitte, csak egy szimpla kinder.


Sok boldogságot és dönts a szíved szerint.

2011. okt. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:

Ha fiú lennék Én inkább az Új Év első napján jegyezném el. Irnék neki egy verset melybe beleszőném az új, év új élet..... szöveget is.


(Egyébként az én szülinapom is majdnem akkor van mint a barátnődnek, egy nap a diferencia)

2011. okt. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim válasza:
Szerintem egyik alkalommal sem, találj egy semleges napot, egy ünnepnappal több lesz az életetekben. :)
2011. okt. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim válasza:
Minden ünnepet külön ünnepelj, nehogy azt mondja hogy spórolsz.Legyen teljesen külön az eljegyzés.
2011. okt. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:

Tudom,nem idei a kérdés,de nem bírom ki,hogy ki ne fejtsem,amit gondolok.

Nem értem a Válaszadók többségét.

Én nem hallottam még olyanról mondjuk,hogy "5- vagy 10éves eljegyzési évfoduló"!!!! Azt utána nem ünnepeljük. Akkor miért lenne ünnepspórolás vagy egybeolvasztás és nem oda illő!!!???? Lássuk csak,hogy nem fér bele a Karácsonyba, a szeretet és család ünnepébe egy családalapítási lépés?:) Mert pont ODA ILLIK!:) Család ünnepe-család alapítás. Szülinaphoz is lehet kötni,az újjászületés jelképeként és még sorolhatnám,minden ünnepnél mennyire odavágó is egy eljegyzés!:)

2012. dec. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:

A karácsony nem a család ünnepe. Ha kell, leírom bővebben, mit illetve KIT ünneplünk karácsonykor.

De persze eljegyzés miért ne lehetne akkor.

2012. dec. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
Nem hallottam még ilyet,hogy Valaki kijavítja azt,hogy a Karácsony a családé!:O Na csalamádé!:) No comment.
2012. dec. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!