Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Linkelnétek nekem karikagyűrűk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Linkelnétek nekem karikagyűrűket 80. 000Ft-ig/pár? Lehetőleg fehérarany és sárga arany keveréke legyen és lehetnek benne pici kövek is.

Figyelt kérdés

Ha nincs benne az sem gond. Vagy ha valakinek ehhez hasonló gyűrűje van azok milyen értékben vették és hol?

Előre is köszönöm a válaszokat


2011. okt. 6. 13:41
 1/9 A kérdező kommentje:

Bocsi.

80.000Ft/párig.

Így helyes

2011. okt. 6. 13:41
 2/9 anonim ***** válasza:
32%

Hogyne! LINK LINK LINK LINK

Már bocs, de miért akarod, hogy helyetted mi húzzuk ezzel az időt, és neked csak gyorsan át kelljen nyálazni a képeket? Szerintem ez elég gáz dolog, hogy helyetted mi keresgéljünk és neked csak meg kell nézni. Ilyen alapon akkor nyitok én is egy új kérdést, hogy hé írjátok már le, hogy itt meg ott ezt meg azt mennyiért lehet kapni, mert lusta vagyok utána járni....

2011. okt. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem lusta vagyok utána járni csak ahol én élek a gyűrűk 120.000nél kezdődnek.

Az internetet meg végignyálaztam én is nem egy nem két honlapot de ami tetszik gyűrű az megint 100.000fölött kezdődik.

Így úgy gondoltam, hogy nyitok egy kérdést hátha valaki talált egy ehhez hasonló gyűrűt és én nem vettem észre.

Mert elkerülhette a figyelmemet vagy hasonlók.

De egyből a legrosszabbra kell gondolni.

2011. okt. 6. 14:02
 4/9 anonim ***** válasza:
38%

Bocsi, de ha lusta vagy utána járni a gyűrűtök miatt, akkor egy kapcsolathoz is lusta vagy. Mert majd akkor is lusta leszel ha ép nem működik minden "padlógázzal" és éppenséggel nem lesz kedved tenni érte.

Hülye felfogás.... Ilyen erővel a kapcsolatod is lusta, semmire való legyen!

2011. okt. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

[link]


20-21. képtől ír már árakat is.

2011. okt. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó köszönöm szépen:)

Az előtte lévőnek no comment. Nem ismersz, így véleményt sem mondhatsz rólam.

Segítséget kértem ha nem tudsz akkor ne írj. Köszi:)

2011. okt. 6. 20:06
 7/9 anonim ***** válasza:
kedves 14:58-as. Én viszont nem írigylem a párodat. Ha a kérdező lusta, te erőszakos vagy és követelőző, szegény, ha mondjuk nem megy postára, te már üvöltesz, mert nem való neki párkapcsolat??? Tényleg nem rossz indulatból, de ha ráérsz itt nézelődni, másokat kritizálni, nem belefér az idődbe beírni egy linket? és most tuti, megint beírod majd, hogy link.... tudod, ez az oldal arra való, hogy kérdezzenek és aki tud, válaszoljon. Ez van. Tudod, lehet, hogy valaki tud másik helyet, amiről a kérdező nem tud, vagy nem vette észre.
2011. okt. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

én megértelek, én is most keresek, bár kicsit alacsonyabb értékhatárral, de horror... :S


menj el kis ékszerboltokba, ne is mondd meg, hogy karikagyűrűt keresel, hanem hogy valami egyenletes szép női gyűrűt kövekkel.

aztán ha az megvan, lehet nézni magadnak sima karikát. amúgy az uristenhazasodunk.hu-n nézd meg, 80körül lehet hogy van már

2011. okt. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyébként mi csináltattuk a gyűrűt vettünk zálogházból aranyat, és abból.

40 ezerből megúsztuk párba, és fehér sárga arany kombinációja.

Érdemes inkább csináltatni...

2011. okt. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!