Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » SOS! Eljegyzési tortára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Eljegyzési tortára keresek rövid szöveget, a neten keresgéltem de nem találtam semmi jót!?

Figyelt kérdés
a keresztszülő adja nekik a tortát
2011. okt. 26. 16:24
1 2
 11/16 anonim válasza:
"Smid Pál" tanította írni.
2011. okt. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
én valami haikut írnék rá. neten van haiku gyűjtemény a terebess.hu-n. Vagy Te is kitalálhatsz!
2011. okt. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
A "bevégeztetett" nagyon tetszik!
2011. okt. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

"Az élet egy angolkeringő, melyet eltáncolhatsz a sírig,

s életed csak attól függ, kivel táncolod végig. " /Ismeretlen/


"A kulcsot, amellyel szívedbe zártál elvesztettem,

Boldog szerelmünk rabságát szívesen viselem" /Dombi László/


"A szerelem mindet pótol, de a szerelmet semmi sem pótolhatja! " /Babits Mihály/


"

Megpróbáltalak levegőnek nézni,

de rájöttem, levegő nélkül nem tudok élni." /John Lennon/


"A siker csodálatos dolog, de az ember nem tud éjszaka hozzábújni, ha fázik." /Marilyn Monroe/


"Az örömkönnyeket - a szerelmes szív mélyén dúló isteni erő fakasztja. "/Anton Pavlovics Csehov/



"A hirtelen támadt szerelem, amely házasságot indít, igazgyöngy, gyémánt, drágakő, melyet a legnagyobb művész csiszolt, kincs, amelyet a szív legmélyén kell elrejteni."

/Honoré de Balzac/


"A jó házasság feltétele, hogy a férj süket legyen, a feleség pedig vak." /Szókratész/


"A tudomány óriási fejlődésen ment keresztül, de az az eszköz még mindig feltalálásra vár, amellyel beleláthatunk egy férfi és egy nő házasságába."

/Guillermo del Toro/


vagy akármi más....


Egy humoros szöveg is jó, vagy annyi is elég, ha csak annyit írsz rá, hogy "Gratulálok!"



Remélem segítettem valamennyit!!!

2011. okt. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szeretni és szeretve lenni!
2011. okt. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Game Over :D
2011. nov. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!