Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Milyen eljegyzésed volt, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen eljegyzésed volt, ha volt? Elsősorban azokhoz szól a kérdésem akiknek nem feltétlen meglepetés volt az eljegyzés.

Figyelt kérdés
Persze érdekel a másik tábor tapasztalata is,akiket meglepiből jegyeztek el,de legfőbb azok érdekelnének akiknek "szűk családi körben"volt az eljegyzésük.Hogy jött az ihlet az eljegyzési "bulira"?Ez elötte téma volt nálatok?Ki hozta fel a gondolatot,hogy legyen eljegyzés?Hogy zajlott?
2011. febr. 8. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

A párom meglepetésnek szánta, nekem fogalmam sem volt róla, megvette a gyűrűt is. Ezzel egyidőben kimaradt a mensim, tesztet vettem. Mivel abszolút nem számítottam még esküvőre, így gyerekre sem (védekeztünk), szóval kiborultam a két csík láttán. Aztán hazajött a párom, elsírtam neki, mi történt, ő meg mondta, hogy ne sírjak, mert úgyis meg akarta kérni a kezem, és bizonyítékul hozta a gyűrűt :))


Aztán megbeszéltük, hogy szűk családi körben tartunk egy kis bejelentést, de semmi komoly nem volt, mivel külföldi a párom, kint is élünk, így elmentünk a szüleihez, tesóihoz bejelenteni, az én szüleimnek pedig telefonon, illetve webkamerán keresztül mondtuk el a hírt. A terhességről a 12. hétig nem szóltunk.


Tehát nem volt semmi extra, azóta eltelt 5 év, és 4 gyerekes szülők vagyunk. :))


34N

2011. febr. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

Mi 3 év együtt élés után jegyeztük el egymást anno. Kb. egy éve téma volt már köztünk, közös döntés volt. A tényleges eljegyzés az kettesben zajlott egy étteremben elfogyasztott szépséges vacsi után. Előtte együtt választottuk a gyűrűket is.

Később volt családi ünnepelés/vacsi is, ahol tulajdonképpen a szüleimtől is "el lettem kérve".

Ebben az egészben nem volt túl sok romantika, de ez szerintem abból is adódott, hogy sokáig éltünk együtt előtte.


Ettől szerintem azért kicsit szebb az, amikor valami körítés is van, nem tudom, pl. egy hegy tetején, egy tó közepén egy csónakban, vagy egyszerűen csak egy szépséges erdőben történik. A meglepetés szerű eljegyzés viszont engem nem dobna fel, legfeljebb úgy, hogy előtte már beszélgettünk róla és mindkét fél benne lenne. És a meglepi csak a helyszínnek és a módnak szólna. AZ ilyen "váratlanul egy stadionnyi ember előtt" letérdelni stb... megoldásoktól kiráz a hideg...

2011. febr. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Mi már 3 éve együtt voltunk, a közös házunkban laktunk. Nem nagyon beszéltünk róla, persze tudtuk, hogy majd össze fogunk házasodni! Egyik este a tesóm felhívott, hogy menjek már át a közeli kávézóba, mert valamit meg akar velem beszélni. Átmentem, de össze-vissza beszélt. Tehát semmi értelme nem volt, hogy áthívott. Aztán egyszer csak telefonált a párom,hogy menjek már haza, mert nálam a kocsi kulcs, neki meg el kellene vinni valami dvd-t sürgősen a nővérének! Hazaszaladtam, a garázsajtóban a kezébe nyomta a kulcsot, aztán mentem vissza, ő meg elhajtott! Kb. fél óra múlva meguntam, hogy tesóm alig szól hozzám, mondtam,hogy megyek. Csak tovább nógatott, hogy maradjak. Eltelt megint 15 perc, hallottam,hogy csörög a mobilja. Aztán szólt, hogy gyere, hazaviszlek. Amikor mentem be már az előszobában égtek a mécsesek, meg minden tele volt szórva rózsaszirommal. A folyosó végig, egészen a nappalig, ahol szintén mécsesből meg sziromból egy nagy szív volt kirakva, meg a szeretlek szó, a szív közepén meg egy doboz. Csak azt én nem is vettem észre, annyira le voltam döbbenve!:) A legfurcsább az volt,hogy eszembe sem jutott,hogy lánykérés lesz, mert rá két napra volt a szülinapom és egyből az ugrott be, hogy biztos hamarabb akarja átadni az ajándékot. Aztán szegény szótlanul a szemével mutogatott a dobozra. Na akkor már sejtettem. Aztán annyit bírt csak kinyögni a drágám,hogy hát hozzám kellene jönni!:)) Életem egyik legszebb pillanat volt. Ittunk egy pezsgőt és elmentünk enni egy gyrost! Meg persze körbetelefonáltuk a családot, meg a barátokat. Az én meg az ő tesóján kívül senki nem tudta!
2011. febr. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%
Ja a lényeg lemaradt!:) Azért kellett neki visszavinnem a kulcsot, mert a kocsiba maradt az összes mécses, meg szirom, én meg ugye lezártam és nálam maradt a kulcs!:) SZóval nem ment ő sehova, csak került egy kört az ház körül! Hát nem könnyítettem a meg a dolgát!:))
2011. febr. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%
Nálunk a második évben kezdett téma lenni, de csak a harmadik évben került rá sor. Nálunk elég viccesen alakult: amikor éreztem már, hogy komoly, elkezdtem hisztizni, hogy mikor kapom meg a gyűrűmet :D úgy elhúzta ezt az időt, hogy azt hittem nem is lesz belőle semmi. Erre egyik nap a közös helyünkön elkezdett erősködn9, hogy mi lenne ha...én olyan hiszto rohamot kaptam, hogy minek szórakozik velem ha úgy se lesz semmi belőle, hogy teljesen megrémült és nem is lett belőle semmi. Ez volt nyár elején. Aztán nem is beszéltünk róla, de eljött az ősz vége és lementünk sörözni a törzshelyünkre. Itt megint előhozakodott vele, de megint elkezdte elönteni a szar az agyamat és inkább kimentem mosdóba lehiggadni. Mire visszaértem a kezében volt a gyűrű és akkor mesélte el, hogy akkor nyáron tényleg meg akarta kérni a kezem :) csak aztán a viselkedésem miatt úgy döntött h szarik a fejemre, és főjek csak a saját levemben :) egyébként harmonikus, kiegyensúlyozott a kapcsolatunk és imádjuk egymást:D
2011. febr. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!