Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Most melyik ujjra vegyük meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most melyik ujjra vegyük meg a gyűrűket?

Figyelt kérdés
Megkérte a párom a kezem,a héten vesszük meg a gyűrűket,de van egy kis gond,páromnak a jobb gyűrűsujja nagyobb mint a baj nekem a jobb kisebb mint a bal gyűrűsujjam!Nem lesz baj ha csak az eljegyzéskor húzzuk a balra és utána a jobbon hordjuk?mert nekem alig megy fel a bal ujjamra a pároméról meg leesik!Ezért nem nézhetnek ránk rossz szemmel ugye?
2009. máj. 13. 12:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nem...mármint a környezet is számít, mennyire figyelik ezeket a dolgokat, de mi is a jobb kezünkön hordtuk esküvő előtt. Amúgy mindenhol máshogy van, az olaszok pl. az esküvőig hordják a jobb kezükön, utána a balon.Szerintem nem kéne, hogy e miatt rossz szemmel nézzenek rátok!
2009. máj. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod...Tegnap este beszélgettük a vőlegényemmel:-)(De jó is kimondani:-) )Hogy most akkor mi legyen:-)
2009. máj. 13. 12:37
 3/15 anonim ***** válasza:
71%

Vannak olyanok, ahol nagyon figyelnek az ilyen részletekre is,de ha nálatok nem annyira, akkor nem lesz belőle gond!Nálunk sem volt, sok boldogságot:)

(első voltam)

2009. máj. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszönjük szépen!

Életemben nem voltam még ilyen boldog:-)

2009. máj. 13. 12:41
 5/15 anonim ***** válasza:
66%
Kívánom, hogy ez a boldogság mindig megmaradjon:)
2009. máj. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen mindegy, melyik ujjatokon viselitek majd a gyűrűt, nem az a lényeg. :) Mások véleménye meg ne érdekeljen.

Sok boldogságot nektek!

2009. máj. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek a kedves szavakat:-)

Hát remélem igazatok lesz,és sokáig fog tartani az a boldogság amit most érzünk mind a ketten:-)

2009. máj. 13. 13:05
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mi is hasonló cipőben jártunk tavaly. Mi a jobb kézre próbáltuk. Amint kész lett, egyből a jobb kézen kezdtük el hordani, az a pár hónap az esküvőig igazán nem számít!
2009. máj. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%
Van egy egyszerű dolog. most ugye eljegyzéskor az illendőség megkívánja, hogy a bal kéz gyűrűs ujján hordjátok a gyűrűt. Erre csináltassátok meg őket. Ha az esküvő jön akkor meg majd megcsináltatjátok szürkítik tágítják ami kell a jobb kéz ujjaira. Most pedig úgy csináljátok,hogy ha vesznek ki aranyat a gyűrűből azt elteszitek nem hagyjátok az ékszerésznél, s majd abból lehet pótolni ha kell az esküvő előtt. De érdemes megkérdezni mikor veszitek, ohgy mit javasolnak. Nekem annyit kellett a legkisebb méretű gyűrűből is kivenni, ohgy elég volt az ilyen változtatásokra mindkettőnknél.
2009. máj. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
100%

Szerintem is úgy viseljétek, ahogyan Nektek a jó! A mi példánk 2000-ben!!! volt az eljegyzésünk az eladó azt mondta akkor, hogy a jobb kezünk gyűrűsujjára próbáljuk fel, mert azon lesz többet. Az esküvőnk pedig tavaly volt. A párom az építőiparban dolgozik, ezért Ő nem is hord(ta)(ja) a gyűrűt. Az én gyűrűmön látszik csak a viselés. Most, hogy babás vagyok én sem tudom viselni. (dagadok). Erről ennyit!

Gratulálok Nektek a közelgő naphoz!?

(csak ne úgy mint mi 8 év után)

2009. máj. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!