Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Azt hiszem a párom eljegyzési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem a párom eljegyzési gyürűvel fog karácsonyra meglepni. Ti elfogadnátok? 4éve járunc,19 évesek vagyunk. Azt már megbeszéltük hogy házaság csak a közös ház után lesz.

Figyelt kérdés
2011. dec. 1. 19:11
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
99%
ha nem vágod rá zsigerből hogy igen, hanem feljössz ide kérdezni, akkor NEM
2011. dec. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
94%
Egyetértek az elsővel, ha gondolkozol rajta akkor nem! Szegény párod,ha ezt olvasná!
2011. dec. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogadnám el a párod jegygyűrűjét ;) De te elfogadhatod :)

Szereted? Nem akarsz mellette maradni? Félsz, hogy lemaradsz valamiről? El tudnád képzelni, hogy ő legyen a házastársad? Ezekre neked kell tudni a választ.

Egyvalamit tudj: ha egy emberrel maradsz, akkor sem maradsz le semmiről egész életedben. Van, aki azt hiszi, hogy minél több strigula kell egy teljes élethez. Nos, ez egyáltalán nem igaz. Ha szereted őt és jó vele, akkor ne is gondolkozz ezen. Minden jót kívánok :)

2011. dec. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
98%

Engem meglep,hogy 4 év után vadidegen emberektől várod a megoldást..

Akkor miért is vagytok ti együtt??Ha ennyire nem vagy biztos magadban akkor nem fogadnám el..

Ilyen döntésnél én rögtön tudom a választ..

2011. dec. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
89%
Nem.
2011. dec. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
94%
Neked kell érezni, hogy 4 év után szerelmes vagy e még belé. és, hogy le tudnád e élni vele az életedet! Bárhogy is döntesz, a jegyességet még fel lehet bontani bármikor a házasság előtt!
2011. dec. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
94%
Nem.
2011. dec. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
70%
Nem. Eleve nem bírom, ha valaki az eljegyzést összeköti más ünneppel, pl. karácsony, szülinap. Miért nem lehet egy tök más alkalommal? A másik gondom pedig, hogy tiniszerelem...nem hiszem, hogy jól fog elsülni, ha egyáltalán lesz házasság. Bár ez még csak eljegyzés, bármikor felbontható. Mindegy, én 20 vagyok és agyvérzést kapnék, ha a pasim megkérné a kezem, pedig szerelmes vagyok. Csak bepánikolok a házasságtól.
2011. dec. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

hülye vagy.. ha erre gondolsz melegség és izgatottság fog el? akkor igen!

ha kétségbeesés és aggódás akkor nem.

2011. dec. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
97%

Az elsővel egyetértek.

Ha ez kérdés, akkor nem kérdés. Nem szabad belemenni, ha az elutasítás egyáltalán felmerül benned.

2011. dec. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!