Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Azt hiszem a párom eljegyzési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem a párom eljegyzési gyürűvel fog karácsonyra meglepni. Ti elfogadnátok? 4éve járunc,19 évesek vagyunk. Azt már megbeszéltük hogy házaság csak a közös ház után lesz.

Figyelt kérdés
2011. dec. 1. 19:11
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
9%
szerintem nem ilyesmire készül, csak Te kombinálsz!!! Bandzsi-dzsamping lesz ebből! de ha nem lépsz időben akkor már csak bácsi-dzsamping!
2011. dec. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
90%

Én 18 éves voltam amikor megkérték a kezem, karácsonyra tűztük ki az eljegyzést, de a jegygyűrűt már 2 hónappal előtte megvette. Emlékszem amikor az egész ceremónia lezajlott szűk családi körben és haza mentek, hosszasan nézegettem a gyűrűt és nagyon boldog voltam. Következő évben augusztusban esküdtünk. :-) Ennek már 20 éve.

Már jó pár éve annak, hogy a jegygyűrű nem megy fel az ujjamra. Összement! :D

2011. dec. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
76%
"Azt már megbeszéltük hogy házaság csak a közös ház után lesz" Nagyon gyerekek vagytok még, ebből a mondatból látszik. Így kb. az óvodások szoktak beszélni. Lányomnak volt egy "szerelme" az oviban, ők is "megbeszélték", hogy először elvégzik az iskolát, szakmát szereznek, lesz egy házuk és akkor összeházasodnak. :))
2011. dec. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy ti az esküvőt a közös ház megléte után tervezitek... Hát az jó pár évbe bele fog telni. Amúgy nekünk sem volt közös otthonunk. A nagymama szoba-konyhás házában éltünk 1, 5 évig. Utána sikerült egy öreg parasztházat vennünk ami már közös lett. Már oda születtek a gyerekeink. Évekig az adósságot nyögtük. 30-as éveink közepe tája óta már nincs hitelünk.
2011. dec. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
46%

szia, ha itt kell ezt kérdezned, inkább mondj nemet...

A másik meg, közös ház után?! ...Érdekesen gondolkodtok.

Mi albérletbe lakunk, mégis összeházasodtunk, ez nem házhoz van kötve...

Mindenesetre érdekes az is, hogy itt meg kell kérdezned, miért érdekel másnak a véleménye???



Azért sok boldogságot :)


19/L

2011. dec. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem a 19:21-es válaszolónak van igaza. Ezekből a „ne gondolkodj, csak az érzéseidet kövesd” elven hozott döntésekből sokkal nagyobb eséllyel lesz válás, amikor elmúlt az első lángolás. Neked kell tudni, mennyire erős a kapcsolatod, de egy ilyen lépés megtétele előtt természetes, hogy elbizonytalanodsz, emiatt ne legyen lelkifurdalásod. Gondolom, utána rögtön gyermeket is terveznétek, ezért fontos a ház is. Szerintem előrelátóak vagytok.
2011. dec. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: Fontos a ház is.

Van olyan akinek 40-50 évesen nincs lakása, háza, és mégis felnevelt boldogságban több gyereket is albérletben akár.


Férjemmel 3 gyermekünk van, mindegyik albérletbe született, saját lakásunk akkor lett amikor a nagylány lett 10 éves, nem ahhoz kell kötni sem a házasságot, sem a gyermekvállalást.


Kérdésre válaszolva, szerintem átkellene gondolnod azt, hogy házasságba lépj, és igaza volt az elöttem szólónak aki írta, hogy miért kell ehez mások véleménye?


33/N

2011. dec. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:
Lehet nektek jó a nagyi konyhájába vagy albérletbe lakni, de nekünk nem. 2-3 év alatt simán összejön rá a pénz, van egy kir vàllalkozása, én is dolgozom meg tanulok is, kicsit segítenek a szülők is. Az albérlet pénzt inkább férre tesszük. Mi ebbe a gyerekes?
2011. dec. 1. 22:29
 19/35 anonim ***** válasza:
69%
Hát jó álomvilágot nektek és sok boldogságot hozzá :)
2011. dec. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
0%
19 évesen szerintem baromi fiatal vagy ehhez. Ha meg nem tudod eldönteni egyedül, még fiatalabb. Én is 19 vagyok, együtt élek a barátommal a saját, közös lakásunkban, de eszembe nem jutna ennyi idősen férjhez menni.
2011. dec. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!