Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Azt hiszem a párom eljegyzési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem a párom eljegyzési gyürűvel fog karácsonyra meglepni. Ti elfogadnátok? 4éve járunc,19 évesek vagyunk. Azt már megbeszéltük hogy házaság csak a közös ház után lesz.

Figyelt kérdés
2011. dec. 1. 19:11
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

NOORMÁLIS VAGY??? Komolyan ilyen kérdést feltenni egy ilyen oldalra.... -.'''''' Hát már ne haragudj, de ha véletlenül ezek után még te igent mondasz, akkor nagyon sajnálom a barátodat!!

Ennyi erővel írj az rtlklubnak, hogy legyen ez a mai online kérdésünk, aztán majd az eldönti -.-''

2011. dec. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
19 évesen még fiatal vagy a házasságra és ha felmerul benned a nemleges válasz, nincs min gondolkozni.
2011. dec. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
08.35 az máp
2011. dec. 2. 23:25
 24/35 anonim ***** válasza:
8:35 vagyok. Úgy érted más? Miben más?
2011. dec. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:
Azt akartam írni hogy az már olyan mint egy házasság csak a papìr nincs meg hozzá. Vagy van más külömbség is?
2011. dec. 3. 10:17
 26/35 anonim ***** válasza:
0%
Van, persze. Teljesen külön kasszán vagyunk, általában a kaját is külön vesszük magunknak. Nyilván van, hogy együtt főzünk valami fincsit, vagy meglepjük a másikat egy sütivel, de alapvetően külön eszünk. Így a pénzkérdés csak olyan szinten téma, hogy ami a lakásból befolyik, az közös, és a komolyabb vételeket (pl. új bútor) együtt beszéljük meg, de ezen kívül nem. És ez szerintem kulcskérdés egy házasságban.
2011. dec. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:
Ha Te csinálsz rakott krumplit, például, ő nem eszik belőle mert azt te fizetted, elmegy a boltba kolbászért és elkészìti magának? Vagy fordítva, te nem eszel az ő ételéből? Milyen együtt élés ez? Ez szeretet? A kaját külön veszitek. Ha szétmentek a bútort ketté vágjátok? Akkor már miért nem közös minden? Nem értem ezt a felfogást.
2011. dec. 3. 23:52
 28/35 anonim ***** válasza:
37%
Ez olyan felfogás,drága, hogy még mindketten diákok vagyunk, én ösztöndíjat kapok, neki pedig a szülei segítenek. Pontosan ebben más, mint egy házasság. A lakást a szüleinktől kaptuk, a fenntartási költségeit mi fizetjük, de ezen kívül teljesen olyanok vagyunk, mint az átlag egyetemisták. Hétvégén hazajárunk, és hozunk magunknak kaját. Nyilvánvalóan nem szedjük le egymás fejét, ha a másik megeszi az utolsó macisajtunkat, mert éppen megkívánta, de alapvetően mindenki megveszi a saját kajáját. Ha pedig épp kedvem támad csinálni valamit, mert mondjuk elfogyott az, amit otthonról hoztam, nyilván megkínálom belőle. És hogy miért van ez így? Azért, mert 19 évesen nem akarok háziasszony lenni. Nem akarok rengeteg energiát arra fordítani, hogy naponta-kétnaponta főzzek, mert sokkal értelmesebben is el tudom tölteni az egyetemista éveimet. Nyilvánvalóan valamilyen szinten háziasszonynak kell lennem, ha normális körülmények között akarunk élni, de igyekszem ezt minimalizálni. A takarítást igazságosan megosztjuk, a mosást bármelyikünk be tudja rakni, a vasalást pedig én csinálom, mivel féltem a ruháinkat. Látod, nem hülye vagyok, és nem is arról van szó, hogy nem szeretem a barátomat, vagy ő nem szeret engem, csak tisztában vagyok vele, hogy 19 évesen még nem jött el annak az ideje, hogy egyetem mellett feleség legyek. Majd te is rájössz mivel jár egy háztartás, ha belecsöppensz. Nem olyan egyszerű, mint amilyennek látszik.
2011. dec. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
Akkor miért nem laksz otthon? Vagy koleszbe?
2011. dec. 4. 09:35
 30/35 anonim ***** válasza:
Azért nem lakok otthon, mert 90 km-re járok egyetemre. A kolesznek pedig több oka is van. Az egyik, hogy a sulinak nincs kolesza. A másik, hogy ha lenne sem akarnék ott lakni, mert nem vagyok hajlandó több, mint 3 évig lemondani a privát szférámról. A harmadik pedig: Ha koleszben laknék, fizetnem kellene a díját. Így viszont, van egy nagyobb lakásunk, aminek a "felesleges" szobáit kiadjuk, így nincs gondunk azzal, hogy a rezsit kifizessük, tudunk gyűjtögetni a következő lakásra, és mégsem a begypösödött 40 éves házasok életét éljük.
2011. dec. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!