Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mitől lesz egy gyűrűből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lesz egy gyűrűből eljegyzési gyűrű?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy az eljegyzési gyűrű lehet sima karika vagy épp köves. De arra nem jövök rá, hogy mitől lesz egy szimpla gyűrűből eljegyzési gyűrű. Csupán attól, hogy azzal kérik meg a nő kezét? De akkor miért kerül többe, mint egy sima gyűrű. Esetleg van valami kritérium, hogy milyennek kell lennie egy eljegyzési gyűrűnek?


A válaszokat előre is köszönöm, ...és azok a tahók, akik leakartok oltani, nem kell erőlködni, kérlek kíméljetek.

Ha valamit rosszul tudok, akkor helyesbítsetek, de oltogatni nem kell!

Köszi!!!


2011. dec. 22. 12:43
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

Attól lesz az, ha te annak tartod. Egy sima egyszerű kis gyűrű is tökéletesen megfelel.

Nincs semmi kritérium. A mienk pici vékony gyűrű, pár kő van benne.

2011. dec. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Attól lesz egy gyürüböl eljegyzési gyürü,hogy hozzá lesz mondva: Leszel a feleségem?
2011. dec. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

Előttem már leírták. Attól lesz eljegyzési gyűrű, hogy azzal kérik meg a kezét.


Egyébként pedig, ha szóba kerül az esküvő szó, akkor máris minden ár 3x-ára szökik.

2011. dec. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
10%
Sima gyűrű. Berakod egy dobozba, és máris visít a nő, mint egy idióta, amikor meglátja. Tudja, hogy eljegyzési, így hamarosan esküvő lesz, és el fogják utána tartani.
2011. dec. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha az ékszerüzletben meghallják az eljegyzés szót akkor megy az ára mindennek VAGY az össze köves gyűrűt alapból drágán adják tök mindegy milyen célra vesszed.
2011. dec. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%

A 13.15-ös válaszoló pont egy olyan tahó, akiktől meg akartad Magad kímélni.Nem értem, honnan jön ez neked, hogy gyűrű = eltartás.Igen, azok a kis k*rvák, akikben több a szilikon, mint a hús, azok azért vannak együtt egy pasival, hogy eltartsák őket, de egy igazi nő azért akarja összekötni az életét vkivel, hogy együtt, közös erőből és szerelemből éljenek.

Egyébként bármilyen gyűrű lehet szerintem eljegyzési, egy 5000 ft.-os ezüst is, nem kell feltétlenül 250ezres, sőt!:)

2011. dec. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól az, hogy annak szánod, annak kapja.

A boltban meg nem kell emlegetni, hogy mire lesz.


De mondok mást: A karikagyűrűnket közösen terveztük, és és én esztergáltattam, marattam (orvosi titánból van, majd kemencében barnára oxidáltatva). Nem a hagyományokat követtük, de mi karikagyűrűnek tartjuk, és szeretjük, tiszteljük.

2011. dec. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Azért mert belevésik Sauron nevét

ezért drágáb és ezért eljegyzési.

2011. dec. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!!!

Igen, már értem, mindegy, csak üzleti fogás az egész és nincs semmi különbség.

Ja és engem sem fognak eltartani, arról biztosíthatok mindenkit, de Sauron neve se lesz belevésve.

A mai világban azt hiszem senki nem engedheti meg magának, hogy eltartott legyen, esetleg ha ügyes, dolgozhat otthon.

Esetleg még születhet milliomosnak, de erre meg nem látok sok esélyt Mo-on.

még egyszer köszönöm.

2011. dec. 30. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!