Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Csajok, ti meddig vártok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ti meddig vártok az eljegyzésre? Mikor kezdenétek el szóvá tenni, hogy ideje lenne?

Figyelt kérdés

Azt lefixáltuk, hogy esküvő majd akkor lesz, ha már visszanyertem régi fényemet a szülés után, kész lesz a házunk( na az sose:))

Jól megvagyunk, mindjárt köztünk a csemeténk, de valahogy kezd hiányozni az az apró jelzés, hogy mindaz amiről beszéltünk valóság is lesz.

Hogy megkéri a kezem. Nem akarom sürgetni, nem mondom neki, csak picit bánt.

Egy apró jelzés csak, ami azt mutatja velem komolyan (mondjuk egy gyereknél mi lehet komolyabb jele) gondolja a kapcsolatot, kb örökre.


2009. máj. 21. 10:56
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
88%
1.5 év körül vágytam rá, 2 év körül tettem szóvá. 2.5 év megtörtént! :) 4.5 esküvő
2009. máj. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
30%
Hát ha azt hiszed, hogy a házasság örökre szól, akkor nem láttad a válási statisztikákat... :)
2009. máj. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
95%
én hibáztam ebben,mert bizony egyre többször emlegettem neki,miután ö egyszer kijelentette ha megérjük két évet eljegyez,mert tudja aki öt elviseli vele tuti eltudja képzelni az életét!eljött a második évforduló soha nem mondta elkezdtem mondogatni,persze viták lettek.....elfelejtettem az egészet.....egy hete vagyunk jegyesek:-) pont egy hete volt az eljegyzésünk!sajnos ki kell várni!3 év 3 hónap után tört meg a jég:-)Gyerek még nincs de együtt élünk:-)
2009. máj. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:

Akkor még van mire várjak:(

Szerettem volna, ha a gyerekünk házasságba születik, de ember tervez:)

4hét van addig vissza, de így:D

Akkor még várok egy évet:)

2009. máj. 21. 11:05
 5/37 anonim ***** válasza:
94%

jah azt elfelejttem hogy 23 vagyok,és jövö májusban tartjuk az esküvőnket:-)

Neked pedig kitartás!sok boldogságot:-)

2009. máj. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
87%
A gyereknek teljesen mindegy, hogy házasságba születik-e vagy sem. Apasági nyilatkozat, aztán kész. Szeressétek egymást, ez a legfontosabb. De tényleg. Hajrá. :)
2009. máj. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%

még minig én,mennyi idős vagy,mióta vagytok együtt?párod mennyi idős:-)

Ezektől is lehet hogy függ a dolog,vagy nem!tudnék mesélni mi mindent kiprobáltam,ha van kedved irj!

2009. máj. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
Hát kb. én is ugyanígy voltam. Mi is megbeszéltük, hogy kb. mikor lesz esküvő, együtt éltünk, aztán elkezdtük építeni a mi kis házunkat (már kész is lett). De vhogy csak nem jött a nagy kérdés. Zavart engem is, hogy itt a közös ház, tudtuk, hogy össze fogunk házasodni stb és mégsem. Aztán nagyon bután, egy éve szóvá tettem. Mármint óvatosan mondtam neki, hogy jön a szülinapom, nem lehetne-e megpecsételni el eljegyzéssel. Ő erre meg mondta, hogy mostanában nem ez jár a fejében (tényleg sok gond volt az építkezéssel), meg hogy miért kéne egyáltalán vmihez kötni (szülinapom), meg ez az ő dolga, ne én mondjam már meg,mikor kérje meg a kezem,mert ettől ő papucsnak érzi magát. Igaza volt. Többet nem hoztam szóba. Aztán idén márciusban, 2 és fél után, szülinapom előtt két nappal megkérte a kezem. Ő most érett meg rá. Szeptemberben esküvő!:) Szóval szerintem hagyd, hidd el komolyan gondolja veled. Majd megérik rá. Meg ha szóba hozod, és utána mondjuk egy héttel megkér, az már nem olyan. Az akkor jó, ha tényleg meglepetés.
2009. máj. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
91%
Mi 2 éve vagyunk együtt és egy hónap múlva születik meg a babánk.Nekem is jól esne ha megkérné a kezemet de én nem hozom szóba mert nem akarom hogy ezért kérje meg a kezem.
2009. máj. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:

Sajnos láttam a statisztikákat.

Hülye felfogás, meg hamis biztonságérzet az egész.


Az sem egy fix dolog, hogy a gyerekünk miatt maradunk együtt, pláne egy gyűrű miért tartana egyben minket

2009. máj. 21. 11:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!