Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A párom egyre többet mondja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom egyre többet mondja, hogy feleségül vesz. Komolyan vegyem?

Figyelt kérdés

Néha tervezget, "Majd, ha elveszlek feleségül...", másik állást szeretne, mert "Komolyan tervezek veled", két-három év múlva apa szeretne lenni, és nagy családot szeretne.

Szilveszter éjjel azt mondta "Idén elveszlek feleségül."... Sokáig azt hittem csak vicc, és nem is gondolja komolyan, de vasárnap délután már az Édesanyám előtt is ugyanezt mondta, illetve a házasságról beszélgettek. Időnként viccelődtünk ilyesmivel, főleg a kapcsolat elején, de tényleg csak vicc volt... Le is álltam a témáról, hátha megijed szegény, mert elriasztani nem akartam. Erre most én hallgatom ezt napi szinten, és már egyáltalán nem viccre álló pofival mondja. Fél éve vagyunk együtt, nagyon harmonikus a kapcsolatunk, a konfliktusokat is remekül kezeljük, de vehetem már komolyan?

23L, 27F


2012. jan. 3. 22:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

fél év szerintem kevés egy ilyen komoly döntéshez, de végül is idén beleférhet egy eljegyzés 2-3 év múlva házasság, nem?:)


Egyébként mi 18 éves korunk óta poénkodunk az eljegyzéssel, mikor összeveszünk mindig mondom, hogy nem leszek a felesége:) Mi komolyan gondoljunk, hiszen minden viccnek fele való, csak ugye egyetem előtt nem volt sok értelme.


Szerintem komolyan gondolja:)

2012. jan. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
21%
szerinted ezzel ki viccel?
2012. jan. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%

Nekem is komolynak tűnik.

Ritkán fordul elő, hogy egy pasi nem mond semmit majd előáll egy jegy gyűrűvel.

Előtte tervezgetni szoktak.

Légy a cinkosa, menj bele a bolondozásba és kérdezd meg, hogy akkor ez most halál komoly? Kezdhetem kötni a babacipőt?

Kapcsolódj be a tervezgetésbe de ne ronts ajtóstúl a házba.

Meglátod egy szép nap csak beállít azzal a gyűrűvel:)

2012. jan. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 pusztulatos póniló ***** válasza:
72%
Ha egy pasi ilyet mond, hidd el komolyan gondolja! :)(Tapasztalat) Egyébként is melyikük viccelődne a "szabadságával"?? :D
2012. jan. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hidd el, láttam már olyat, akiről a végén kiderült, hogy nem igazán gondolta komolyan... Időnként (sajnos) hajlamos az ember ilyen téren is nagyot mondani.
2012. jan. 3. 22:30
 6/12 A kérdező kommentje:

Erre gondoltam én is. Mármint, hogy miért poénkodna ilyennel, mikor a hátralévő élete "szabadságáról" van szó. :)

Ez a babacipős dolog aranyos, más formában viccelődtünk erről, gyermek neveket tervezgettünk, aztán most ott tartunk, hogy közölte, arról is határozott véleménye van, milyen karikagyűrűket szeretne (szerencsére egyezik a véleményünk :)) ).

2012. jan. 3. 22:33
 7/12 anonimus_90 válasza:
75%
Szerintem ne higgy neki!!!!! Tuti hazudik:DD
2012. jan. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 pusztulatos póniló ***** válasza:
Van ilyen is sajnos, de úgy vettem észre, hogy ez csak az egyéb területeken is megbízhatatlanok szokása. Szóval, ha más dolgokkal kapcsolatosan megfontolt, megbízható, akkor valószínűleg nem a levegőbe beszél:)Pláne ha a szülőknek is megemlítette ;)
2012. jan. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én is viccnek vettem amikor párom 2 hónap után elkezdte mondogatni hogy elvesz feleségül.Azt se vettem komolyan amikor 4 hónap után azt mondta kötözzünk össze.Hisz ez elég kevés idő.

Aztán 1 éve voltunk aznap együtt amikor tényleg megkérte a kezem,ekkor 3 hónapja már együtt laktunk,nem viccelt,tényleg nekiállt akkor közös kuckót keresni.

Lassan házasodunk :)

2012. jan. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem, akkor vedd komolyan csak ha meg is teszi:)


Az elején nekem is mondogatta a barátom az első egy évben, hogy így meg úgy el szeretne venni, aztán meg túlesett a holtponton és azóta egyáltalán nem akar házasodni. Holott anyám az első 3 évben teljesen biztos volt a dologban. Most 5 évnél járunk, és ha 2-3 éven belül még mindig nem jut eszébe a dolog, akkor tőle már később sem akarnék házasságot.

2012. jan. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!