Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Pár napja megkérték a kezem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár napja megkérték a kezem. Ha bármit felhozok az esküvővel kapcsolatban a párom nem mond semmit, csak hümmög. Normális ez?

Figyelt kérdés
Gyerekkoromban sosem álmodoztam arról, hogy milyen lesz az esküvőm, most, hogy a párom el szeretne venni, azért elgondolkozom pár dolgon. Pl hogy milyen ruha jöhet számításba, milyen hónapban legyen, kis lagzi vagy nagy lagzi legyen, ilyesmi. Nem úgy mondom neki ezeket, hogy na már most álljunk neki a szervezésnek, csak úgy álmodozás szintjén. Ő viszont mindig azt mondja, hogy még korai, meg nem tudom, aha, ühüm, jaja... Ezt valóban lehet arra fogni, hogy az eljegyzés csak a nőknek nagy szám, a férfiaknak nem annyira?
2012. jan. 6. 12:22
1 2
 11/16 bánomisén ***** válasza:
100%
Kérdező, akkor meg mi a gond? Majd lesz esküvő, meg agyvérzés, meg minden egyéb kelléke az esküvőnek.
2012. jan. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

12.38


nem mondom, h mindig így van, de sok esetben igen. ott a pont :)

2012. jan. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Az a baja, hogy noha még előreláthatóan 1-5 éven belül nem is lesz esküvő, nincs is mit tervezni így, de ő mégsem képes a kérdezővel együtt sóhajtozni, és álmodozni...


Kérdező, ez a nők dolga. Te álmodozz, de ne nyekeregj a párodnak, mert az nagyon gáz.

Mellesleg, nem biztos, hogy kirohan az anyja ellen, és téged választ. Egy férfinek sem hiányzik az anyós-meny háború.

2012. jan. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
85%

Szia!


Szerintem ne vedd a szívedre, a pasik ilyenek :)

De tényleg! Amikor mi szerveztük az esküvőt az én férjem is ezt csinálta, bármit mondtam hümmögött. Ami nekem tetszett az neki is... A pasik nem szeretnek szervezkedni, ettől még szeret tégen no para

2012. jan. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

A párom ebben akkor kivétel.Decemberben volt az eljegyzésünk,nyáron lesz az esküvőnk.Sokat segít a szervezésben.Ő beszélt a pappal,a virágossal az oltárdíszről,a csokromról,a köszönővirágokról,együtt mentünk éttermet foglalni,tortát rendelni,esténként együtt nézzük a youtube-ot,hogy megfelelő bevonuló zenét találjunk.Kiváncsi,hogy milyen lesz a ruhám stb. Úgy érzem,hogy nem vagyok egyedül ebben a kapcsolatban,nem csak én akarom ezt az egészet,hanem ő is.Már a lánykérésnél felvetette,hogy melyik hónapban tartsuk az esküvőt,még én voltam az,akit zavarba hozott a tény,hogy ilyen kész tervei voltak és nem tolta el az esküvőt azzal,hogy majd.

A kérdezőt sajnálom,mert ez így elég komolytalan.A szülei előtt sem meri vállalni azt,hogy mit tett,inkább nem is gondol rá csak ne kelljen konfliktusba kerülnie az anyjával.Akinek ilyen teher van a vállán azt el is hiszem,hogy gondolni sem akar esküvőre.Előbb legyen férfi,mondja el,hogy nősülni szeretne,veled képzeli el a jövőjét,álljon a sarkára és tegyen úgy,mintha nem csak egy gyerekcsíny lenne,amiért fél,hogy ki fog kapni.

2012. jan. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
48%

Az én férjem is a hümmögős fajta, vannak pasik, akik ilyenek. Pedig nekünk az eljegyzéskor már megvolt a tervezett közeljövőbeni időpont is.


Tudom, hogy rossz érzés, hogy a párod nem röpköd és álmodozik veled, de most biztosan nyomasztja a családi probléma is, és amíg az esküvő nem egy konkrét megoldásra váró feladat, arra nem pazarol figyelmet.. Lefogadom, hogy ha a nászéjszakán viselendő fehérnemű lenne a kérdés, sokkal élénkebb érdeklődést tanúsítana.. ;)


Fel a fejjel, mire a konkrét szervezésig juttok, biztosan aktívabb lesz ő is.. addig meg- a barátnőkkel vagy esküvőszervező fórumokon jól el lehet ábrándozni más csajokkal a nagy napról.. Anyóshoz sok sikert!! :)

2012. júl. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!