Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Polgári esküvővel kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Polgári esküvővel kapcsolatban tanács? Többi lent.

Figyelt kérdés

Március első hétvégéjén tartanánk egy két tanús polgári esküvőt a párommal. De hiába hívom a hivatalokat, erre a hétvégére nem tudnak vállalni. :( Nekünk viszont ez lenne a legjobb, mert ilyenkor tudna a család a kisfiunkra is vigyázni, hogy legyen egy szabad esténk is.


Hallottam a gyorsított eljárásról. Az mit takar?


És még egy kérdés... a főváros hivatalaiban járatosakat kérdezném, melyik kerületet érdemes felhívni, hátha fogadnak? XIX., IX., XIII. és Buda már kilőve, a többiek még nem veszik fel a telefont. :(


Köszönöm a segítséget!!!


2011. febr. 3. 09:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

A gyorsított eljárásnál valami nyomós ok kell! PL. barátnőméknél az volt,hogy jött a baba és csak úgy kerülhetett az apuka és nem volt férje nevére a baba, ha összeházasodnak. De ha kivárják a 30 napot, akkor megszületett volna a pici, ezért neki megengedték.

De azért nem hiszem,hogy meg fogják, mert csak ilyenkor tudja valaki elvállalni a picit!

2011. febr. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
:(
2011. febr. 3. 09:53
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a XI. kerületben sikerült időpontot foglalni két évvel ezelőtt márciusban, de a 30 napot ki kell várni, valóban csak nagyon nyomós érv mellett tekintenek el tőle (pl. az egyik fél halálos beteg). Remélem, sikerrel jártok!
2011. febr. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok! De két tanú úgy is fog kelleni! Akkor nem lehetne, hogy az egyik fogja a picit (bár nem tudom mekkora)? Nem olyan sok idő ám ilyen, kb. 15-20 perc!
2011. febr. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Megoldanánk, hogy valaki fogja a picit... ugye 4 főig ingyenes, ha babával megyünk az már 5.

A másik az, hogy így nem lenne nászéjszakánk, mert hétköznapokon senki nem tudja vállalni a családból.

És még egy... még 30 napon belül vagyunk pont, mert 5-én szeretnénk az esküvőt, de akiket eddig hívtam, azok 19-re adnának időpontot. Azzal az a baj, hogy a párom 7-től van szabin, 19.-e után nem tudnánk nyugodtan hármasban ünnepelni. :(


Na felhívom a XI. kerületet hátha...

2011. febr. 3. 10:03
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A gyorsitott eljaras nem azt jelenti hogy az idopontokkal kapcsolatban nem kell kivarni a sort, hanem azt, hogy a hivatalos, bejelentestol szamitott 30nap varakozasi ido alol mentesultok. Erre nincs szukseg nalatok, mert marcius 5-6ig meg megvan pont az egy honap (ha bejelentitek a napokban). Azon sajnos nem valtoztat hogy melyik hazassagkoto terem szabad, illetve hol van idopont stb.
2011. febr. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos hasznos információval nem szolgálhatok, igazából engem csak kíváncsiságból érdekelne, hogy miért olyan fontos ezt ennyire sürgetni? Oké, hogy utána nem alkalmas.. de hogy soha sem lesz már alkalmas időpont? Akár nyáron.. vagy ősszel? Mi az igazi sürgető indok? ..már ha megosztható infó..

Gratulálok amúgy. :)

2011. febr. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Na kedves válaszolók, főleg 9.58-as... a XI. kerületben sikerült időpontot kapni, igaz 10-ére csütörtökre, mert az 5.-e előtti csütörtök már nem fér a 30 napba. De mégis jobb, mint 19.-e, mert 10.-e után még lesz közös hétvégénk... szabin lesz a párom.


Hétfőn megyünk is egyeztetni. Nagyon köszönöm a segítséget mindenkinek!!!! Megy a zöld kezecske! :)


További szép napot nektek!

2011. febr. 3. 10:16
 9/15 A kérdező kommentje:

Igazából nem olyan sürgős.... ha már eddig vártunk vele.

Március elején leszünk kereken 10 évesek... ezért lenne olyan fontos. :)

De a márc 10 még nagyon jó időpont. :))))

2011. febr. 3. 10:18
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok! Na akkor happy minden!:)

Nagyon sok boldogságot nektek és még legalább 10szer 10 évet!:))

2011. febr. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!