Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Normális, hogy arra vágyom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy arra vágyom, hogy eljegyezzen?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, párom 24. Már 4 éve együtt vagyunk, ebből 2,5 éve együtt is élünk. Nagyon szeretjük egymást, de más elképzeléseink vannak a jövőről.

Ő azt mondja, csak azután szeretne eljegyezni engem, hogy mindketten lediplomáztunk, mert utána rövid időn belül esküvőt is szeretne.

Én úgy érzem, hogy ennyi idő alatt megismert annyira, hogy el tudja dönteni, velem szeretné-e leélni az életét, és ha igen, akkor megkérte volna (megkérné) a kezem.

Már elképzeltem álmaim gyűrűjét, az esküvőnket és a közös családi házunkat. Néha olyan érzésem van, hogy ő azért nem gondolkodik ezen, mert nem szeret eléggé.

Szerinte én azért szeretnék gyűrűt, hogy mutogathassam másoknak, mint a barátnőim. Pedig én csak azért leszek mindig szomorú, mert úgy érzem, őket jobban szereti a párjuk, mint engem, hiszen az én ujjamon nem csillog egy kis köves gyűrű.

Normális, hogy arra vágyom, eljegyezzen?


2012. febr. 5. 19:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%

Figyelj, tervezi veled a jövőt, hisz mondta neked, hogy diploma után eljegyez, s utána esküvő nem sokára.

Akkor nem tervezné veled, ha nem is hozná szóba a témát, vagy terelne, ha erről esne szó.


Szerintem semmi baj nincs abból, ha megvárjátok a suli végét.Én értelmetlennek tartom, amikor valaki évekig hordja az eljegyzési gyűrűt, de esküvő még tervben sincs.

Vagy a másik: lehet, hogy a barátnőid most mutogatják az eljegyzési gyűrűt, de ki tudja lesz-e belőle esküvő.


Nem egy eljegyzési gyűrűn fog múlni a közös jövőtök. S hidd el szeret ő téged.

2012. febr. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%
Persze, minden normális nő férjhez akar menni és gyerekeket szülni a férjének!
2012. febr. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%

Persze, hogy normális a vágyad. De hidd el el fog jegyezni. És ha lediplomáztok nyilván hamarabb tudtok majd egy esküvőt tartani mint így. Jó ez egy sarkított példa lesz, de nekem van olyan ismerősöm aki már 8 éve jár jegyben. Szerintem az már kisit fura. Gondolom itt nincs ilyen nagy időről szó. De várd meg míg eljegyez saját magától. Biztos, hogy gyönyörű lesz az esküvőd is és az eljegyzésed is. Sok boldogságot. :)


17/L

2012. febr. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ha minden jól megy, még 2 év, mire megszerzem a diplomát. Ha nem megy minden jól, akkor akár több is...
2012. febr. 5. 20:00
 5/13 anonim ***** válasza:
7%

Aha, az én volt pasim és pont ezzel hülyített, hogy majd egyetem után eljegyez, mikor nem kell sokat várni az esküvővel. Egyetem után 2 évvel se tette meg. Otthagytam.

Nem azt mondom, hogy nálatok is ez van, de a fiúk hajlamosak halogatni ezt a dolgot és ez általános szöveg náluk, hogy majd egyetem után.

Szerintem beszéld meg vele, kérdezd meg, hogy kb mikorra tervezi, mert te már nagyon örülnél, ha 4 év után nem csak a barátnője, de a menyasszonya is lennél. Ha szeret igazán, egy kis gyűrű semmi, azért hogy jobban érezd magad. AMúgy teljesen normális szerintem enny idő után.

2012. febr. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
hm, mintha kicsit én írtam volna a kérdést:) én is 21 vagyok, a barátom is 24 csak mi egy éve vagyunk együtt és én lediplomáztam már, most mesterszakos vagyok és jövőre nyáron diploma. És az én párom sem tervezi az eljegyzést amíg tanulok, ami eleinte kicsit megbántott, de belegondoltam, h ez teljesen jól van: 23 leszek, és ha jól csinálod akkor te is, ami egyáltalán nem késő, pláne ha utána rögtön esküvőt is szeretnétek! ne keseredj el még van időd! ha veled tervez, akkor semmi baj nincs szerintem.
2012. febr. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

2 év az nem olyan sok. Szeret téged,csak ő sztem az a racionális fajta. :)Mint a férfiak nagyrésze.

Az pedig normális hogy arra vágysz, hogy eljegyezzen,de mint azt előttem is írták,annak semmi értelme, hogy évekig hordd csak úgy a gyűrűt.

2012. febr. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Az normális,hogy erre vágysz,az kevésbé jó jel,hogy enélkül nem vagy biztos a szerelmében. Te tényleg őt szereted vagy lehetőséget,hogy végre menyasszony lehess?Az ész érvek miért nem győznek meg arról,hogy most még várni szeretne? Ha most megkapod a gyűrűt,utána az esküvő miatt fogod rágni a fülét,hogy: "mi lesz már,miért nem veszel el,a szomszédot is elvették,talán őt jobban szereti a párja?"

Miért csinálsz ebből versenyt?

2012. febr. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A lányok nagy része arra vár, hogy eljegyezzék. Ez így normális. De ahogy azt az előttem szóló írta: ez nem verseny. Egyik ismerősömet két hét után eljegyezte a barátja. Jártak még talán két évet, aztán búcsút vettek egymástól. Még csak nem is túl érzékenyet. Szerinted őt jobban szerették, mint Téged? A barátod bizonyára akkor akar esküvőt, mikor késznek érzi magát rá. Mikor felnőtt férfinak érzi magát, azaz tud már valamit letenni az asztalra. Én így voltam ezzel legalábbis.

Nem bántani akarlak, de az írásodból nem tűnsz túl érett gondolkodásúnak, inkább egy naív, romantikus lelkületű lánynak. Mutogatni akarod a gyűrűd, tervezgetni az esküvőt, stb. Ha a barátod nem akarna elvenni, akkor nem hozta volna szóba a dolgot. Hidd el: ha terrorozilád, hogy vegyen el, és végül "idő előtt" megteszi, az neked sem lesz ugyanolyan! Akkor majd jössz ide megkérdezni, hogy szerintünk szeret-e a barátod, mert alig akart eljegyezni, és vajon komolyan gondolta-e egyáltalán.

2012. febr. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
terrorizálod - bocs az elgépelésért!
2012. febr. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!