Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Járt már úgy valaki, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járt már úgy valaki, hogy nem tetszett a gyűrű?

Figyelt kérdés
És ezt elmondta vőlegényének, vagy ráhagyta nehogy megsértődjön? Mégis csak ezt "kell" viselni egész életében...
2012. febr. 6. 16:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Bevallom, nekem annyira nem!:) De soha nem bántanám meg vele! Azóta már házasok vagyunk és karikagyűrűt közösen választottuk!:)
2012. febr. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 magnum89 válasza:
63%
Frodo.
2012. febr. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
Úristen, az enyém irtóra ronda volt. Sírni volt kedvem, ha ránéztem az ujjamra, totál nem a stílusom. Végül, -nem ezért- szakítottunk, visszaadtam, nem fogadta el, és eladtam. Ilyen tetű vagyok. DE ha ismernél engem, és láttad volna a gyűrűt, megértenéd! 10 éve volt, ma is felzaklat, ennyire nem ismert az a pasi? Úristen, de ronda volt!!!!
2012. febr. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
89%
Jó módszer, ha együtt nézegetitek a gyűrűket egy randi alkalmával és megmondod melyik tetszene. A lánykérés ettől még lehet romantikus és titokban, de a gyűrűnek igy biztosan örülni fogsz.
2012. febr. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%
3! :D Ez egy komoly kis hozzászólás volt, de van benne igazság, hogy valószínű nem is ismert... Én a volt páromtól olyat kaptam ami tökéletesen illett hozzám, de ha nem így lett volna biztosan a tudtára adom, mert a második kérdése az volt, hogy tetszik e? :)
2012. febr. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

nekem szerencsére tetszett, de az is tény, hogy volt, ami jobban tetszett volna. :) félreértés ne essék, gyönyörű gyűrű, és tetszik, örülök, hogy megvette :) egyébként a mai napig nézegetem, mivel arany, a sárga fényben a leggyönyörűbb :) de ha nem tetszett volna abszolút,akkor is büszkén hordanám, mivel a lényeg nem a gyűrű :) vagy akkor hord keveset azzal az indokkal, hogy nem akarod tönkre tenni :) bár most könnyen beszélek, mert nekem tetszik az enyém.


megmutatnád? vagy legalább egy hasonlót!

2012. febr. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Enyém szép, de nem ilyenre vágytam. Aztán most én hordom, pasi meg nem. Egyébként meg nem kötelező, és nem hordom mindig.
2012. febr. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
6: Kitől kérdezed?
2012. febr. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
elsősorban a kérdezőtől :) de bárki mutathatja :)
2012. febr. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Életem párja ismer annyira hogy tudta milyet szeretnék.

(najó,előtte fél évvel egy baráti pár eljegyzése kapcsán kikérdezett rendesen hogy melyik milyen szerintem,de ez akkor nagyon nem tűnt fel,csak utólag mondta el,de a lényeg hogy figyelt erre,és nem az elsőt aminek az ára megfelelő volt)


De volt egy exem,alig voltam 20,csak olyan legyen valaki kapcsolat volt.Fél év után elémállt egy extraronda gyűrűvel

valami ilyesmi,bizsu

[link]

Nem tudtam hogy sirjak vagy nevessek,hisz ennyi idő után ilyen fiatalon én nem gondoltam ezt ennyire komolynak.

Amikor megmondtam hogy 20 évesen ez felejtős,ő előadta hogy de ő 1 éven belül gyereket akar,én majd otthonmaradok,és főzök mosok rá,nem kell nekem diploma,stb..

Azzal a lendülettel hagytam ott az elképzeléseivel együtt :)

2012. febr. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!