Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek, jó egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, jó egy ilyen eljegyzési gyűrű?

Figyelt kérdés

Párommal tervezgetjük az eljegyzést. Nem bízom a véletlenre inkább megmutatom neki milyenek tetszenek, nem szeretném ha olyat választana ami nem tetszik.


Ezen az oldalon mindegyik tetszik, de ez a legjobban :) :)


[link]


Azt szeretném kérdezni, hogy ha ilyen fajtát szeretnék, ugyanolyan tartós lenne mint egy ezüst vagy arany gyűrű? Mármint nem kopik vagy ilyesmi.

Nem szeretnék drága gyűrűt mert az a lényeg, hogy kitől kapom és miért kapom (eljegyzés)


Köszönöm a válaszokat!


26/N


2012. jan. 26. 15:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ez a gyürü gyönyörü!


De ha az én véleményemet kérdeznéd azt mondanám,hogy csak egy kö legyen,mert nekem picikét csicsás az a sok kő mellette.

2012. jan. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem is cirkónia köves,nemesacél gyűrűm van :) Már 2 éve megvan,én szeretem és ugyan 1-2 karcolás már van rajta,de ez szerintem még az arany gyűrűkön is szokott lenni.


Én bátran ajánlom,számomra tökéletes és semmi gondom nincs vele :)

2012. jan. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szép a gyűrű, csak a felsőnek a foglalata olyan, hogy nagyon könnyen kieshet.
2012. jan. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nekem is igazából az egy kövesek tetszenek, meg olyat is szeretnék de ez valami gyönyörű :):) :)

Azt nem tudod véletlenül, hogy mennyire tartósak az ilyenek? Nem kopik vagy ilyesmi? :)

2012. jan. 26. 15:49
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2012. jan. 26. 15:50
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem is itt rendeltük az eljegyzési gyűrű, már több mint egy éve! Semmi baja nincs, nagyon jól bírja a strapát!

Bár igaza van az elöttem szólónak, ezt én is túl csicsásnak tartom, nekem is csak egy kő van a közepén.

De ha neked ez tetszik akkor hajrá, ez is nagyon gyönyörű!

Sok boldogságot!

2012. jan. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Örülök neki, hogy jó tapasztalatok vannak főleg, hogy valaki erről az oldalról rendelt :)

Nekem ez tetszik a legjobban :)


[link]


Az előbb csak példát szerettem volna mutatni, hogy mi a vélemény az ilyen gyűrűkről :)

2012. jan. 26. 16:00
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szép gyűrű, de: a korona kő (a legnagyobb) a későbbiekben lehet hogy zavarni fog. Nekem is hasonló van, és bizony volt hogy a harisnyámra nagyon kellett vigyázni, meg kimartam vele magamat. Bár lehet csak én voltam bamba! :) Mostanra megszoktam!
2012. jan. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Mindkettő szép, ha neked ez tettszik.:)

Nekem a kisebbek jobban tettszenek:

[link]

[link]

De a tied lesz, te döntsd el.:)

2012. jan. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

nekem nem tetszik személy szerint hozzám nem illene ez a gyűrű. De Ha NEktek teszik, hát hajrá.

Sok boldogságot:)

2012. jan. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!