Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogy kérjem meg a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kérjem meg a barátom kezét? De nem gyűrűvel!

Figyelt kérdés

vagy gyűrűvel? :) Ötletek? :)


27/N


2012. febr. 7. 21:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
75%

Miért neked kéne megkérned az ő kezét?

Szerintem várd meg, meg ő hozza meg ezt a lépést. :)

2012. febr. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
28%
21. század miért ne kérhetné meg a nő akezét? :D Habár eléggé fura :D A barátod félénk típus vagy mi? :D
2012. febr. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%

Manapság semmin sem kell meglepődni... :o) Nálunk ez úgy folyt, hogy ő közölte, gyereket szeretne. Mire én: "oké, de akkor vegyél el feleségül". Erre ő: "oké, akkor egyeztess egy időpontot az anyakönyvvezetőnél"... :o)


Mindezt gyűrű nélkül, egy vitorláson, a Balaton közepén...


Nem kell szégyenlősködni. Vannak pasik, akiket igenis meg kell kérni.


És ha nem örülve lepődik meg, hanem inkább megijed, két dolog lehetséges. Vagy jobb, ha lelép (te is jól jársz, nem vesztegeted rá az idődet), vagy (és ezt te fogod érezni), kicsit hagyni kell tényleg ŐT kezdeményezni.


Én mindenesetre tanúk nélkül (tartsd teljes titokban a széndékaidat és a történést is) humorosan kérném meg a kezét. Hogy ha nem sül el jól a helyzet, akkor tréfával elüthesd a dolgot, és ő se jöjjön zavarba...


Te fogod érezni a reakcióján szerintem, hogy csak korai, vagy inkább "nem kívánt" eljegyzésről lenne szó...

2012. febr. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
83%

Engedd már meg neki, hogy férfinak érezhesse magát.

21. század ide vagy oda, azért csak vannak tán még férfiak!

2012. febr. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nálunk is így van, mint az egyik válaszolónál, ő már babát szeretne, de én előtte legalább ha nem is esküvőt, de eljegyzést. Nem ijedne meg, mert már sokat beszéltünk róla, sőt mindig ő hozza fel, de én úgy érzem ezt a lépést én szeretném megtenni, ha már a baba az ő "ötlete" volt. :P
2012. febr. 7. 21:18
 6/19 anonim ***** válasza:
86%
Egy nőnek legyen annyi önérzete,hogy nem erőlteti rá magát egy férfire! Ha neki nem jut eszébe feleségül venni,akkor nem is fog!
2012. febr. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
95%
Ha babát akartok,akkor teljesen mindegy hogy lesz-e eljegyzás vagy sem. Ha nem követ hónapokon belül házasság,akkor nem ér semmit. Bármikor fel lehet bontani.
2012. febr. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Persze, hogy teljesen mindegy h lesz e eljegyzés vagy nem! Csak pár ötletre volnék kíváncsi!
2012. febr. 7. 21:26
 9/19 anonim ***** válasza:
51%
Süss neki sütit és az egyikben rejts el egy papírt "Elvennél feleségül?" felirattal. :)
2012. febr. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
88%

Sehogy. Ha megteszed, soha nem fog férfiként viselkedni.

De ha legközelebb felhozza a babát, beszélgetés közeben meg lehet mondani, hogy TE házasságban szeretnéd a babát. Aztán ha megkér, megkér, ha nem, akkor meg legalább tudod.

A gyereket megcsinálni sokkal könnyebb, mint felnevelni, és kitartani egy életen át a család mellett. Ha nem kér meg, annak oka van. Akkor is, ha nem akarsz tudomást venni róla.

2012. febr. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!