Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit csinálnál a volt párodtól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnál a volt párodtól kapott eljegyzési gyűrűvel?

Figyelt kérdés

2012. febr. 6. 18:09
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
87%
én visszaadtam neki
2012. febr. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Én is azt akartam, de nem fogadta el, azt mondta azt nekem vette, ne adjam vissza mert az bunkóság... Van párom, hordani nem akarom, mert bár nagyon szép, de van egy jelentése, és mivel csak oda tudom felhúzni...
2012. febr. 6. 18:14
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
Néhány évvel később bevittem a zaciba, majd az árán vettem egy másikat, és az már nem emlékeztetett rá.
2012. febr. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
82%
Tedd az "emlékeim" feliratú dobozba.
2012. febr. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Gáz ha eladom?
2012. febr. 6. 18:19
 6/35 anonim ***** válasza:
95%
Nem, azt csinálsz vele amit akarsz. Tőlem visszakérte, remélem az új nője nem tudja meg, hogy ilyen pitiáner.
2012. febr. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
Azzal, hogy bevittem a zaciba, gyakorlatilag én is eladtam. Máshol nem vesznek használt aranyat, ott is csak "törtarany" értékben veszik meg. Erre számítani kell.
2012. febr. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
88%
szerintem bármit meg lehet tartani,szobrot,ékszert, de az eljegyzési gyürü az gáz.... én is eladnám ha nem venné vissza.de lehet meg kéne neki mondani hogy akkor eladod.föleg uj pasi elött hordani gáz,de én meg utálok kacatokat tartogatni és ha a pasi olyan akkor simán kiveri a balhét hoyg ilyet örizgetsz.
2012. febr. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem ne add el. Az nem szép dolog. Én mikor összevesztünk egy kukába vágtam a gyűrűt, amit kaptam tőle..kicsinyes volt tőlem, de azt hiszem megérdemelte..aztán kiguberálta.. :)


Szerintem mondd meg neki, hogy te nem tudsz vele mit kezdeni, inkább adja el, vagy cserélje be másikra, amit a következő barátnőjének adhat.

2012. febr. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Utolsó, azt sajnos tudom... törtaranyként pedig az eredeti ár negyedét kapnám meg...
2012. febr. 6. 18:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!