Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért kell így elrontani az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell így elrontani az alkalmat?

Figyelt kérdés

Párom tegnap megkérdezte, hogy ha megkérné-e a kezem, igent-mondanék-e. Majd megjegyezte, hogy valentinnap meglepetés vár.

Ez most picit rosszul esett. Teljesen elrontotta a hangulatát az egésznek. És így hol a meglepetés? :)


Ráadásul nem is vagyok valentinnapos, egy normális hétköznapot jobban feldobott volna :)


2012. febr. 8. 08:57
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Arról meg ne is beszéljünk, milyen pofára esés lesz, ha mégsem kéri meg a kezem... Így felérne egy nemmel.
2012. febr. 8. 08:59
 2/15 anonim ***** válasza:
57%
Gondolom, nem akarta, hogy adott esetben nemet mondasz, és igencsak hülye helyzet lesz számara.
2012. febr. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ezt értem, de másfél éve eggyütt élünk, ismer engem. Elég sokat áldoztam érte, az esküvõrõl is beszéltünk már. Ezek után egyértelmûnek kéne lennie :)
2012. febr. 8. 09:05
 4/15 anonim ***** válasza:
45%
latszik hogy a noknek semmi sem jo...
2012. febr. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
59%

Válaszolok kérdéssel.


Miért nem tudsz örülni annak, ami van? Mindenképp problémát kell csinálnod abból, ami valójában jó dolog?

2012. febr. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem nem feltétlenül függ össze ez a 2 kérdés.Lehet hogy direkt azért mondta hogy meglepetés vár,hogy tépődj és agyaljál addig ezen a témán.

Aztán majd valantin napkor kapsz egy csokor virágot meg csokit és kész :)


Ha meg tényleg megkéri a kezedet 14.-én akkor örülj neki.Ne nyafogj meg bánkódj.Ezért nem kell előre semmit eltervezni,mert nem úgy sül el ahogy akartad és már romokba is van a boldogságod.

Nem ezen múlik a boldog,hosszú házas élet,hogy meglepetés volt-e a lánykérés vagy nem.

2012. febr. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
80%

Te most az esküvő/lánykérés fogalmába vagy szerelmes, vagy a párodba?


Tudod hogy kérték meg az én kezem?

Idézek: "Menjünk be, írjuk alá a papírt."

Na bumm. Semmi romantika nem volt benne és én sem így képzeltem el a lánykérést, de ez abszolut nem számított. Most akkor a férjem is elrontotta volna az alkalmat?


Szerintem nem kéne ilyen dolgokon problémáznod, hogy elrontja-e vagy hogy hol a meglepetés. Egymásnak örüljetek, ha megkéri a kezed, ne a körülmények határozzák meg a boldogságotokat.

2012. febr. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
55%

Megértelek, nekem sem volt meglepetés, mikor párom megkérte a kezem. De ez valahol az én "hibám" is volt, sokat beszéltünk a közös jövőnkről, a házasságról, gyerekekről, és olyan egyértelmű volt, hogy adott időszakban megkéri a kezem.

Nem mondom, hogy nem hiányzik utólag kicsit a meglepetés varázsa, de ami vigasztal, hogy stabil, boldog kapcsolat a miénk, és nem elhamarkodott lánykérésről volt szó (meg amúgy is a feleségének tekintettem már magam, ezen a gyűrű sem változtatott sokat). Végül is ez a lényeg.

Te is örülj a szerelmeteknek, és ne bánkódj :)

2012. febr. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet az a meglepetés hogy nem kéri meg a kezed :) valentin napkor nem :D
2012. febr. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ne rágódj ezen, azért aranyos, attól még meglephet a leánykérés módjával, ne tudhatod mit tervez.

na de nyilván biztosra akart menni.


ez nem kell hogy rosszul essen szerintem, nem is értem... örülj annak, hogy szeret és veled tervezi leélni az életét.

2012. febr. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!