Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljegyzett a párom, anyáék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzett a párom, anyáék meg kiröhögtek, hogy még gyerekek vagyunk. Mit szólnátok hozzá?

Figyelt kérdés
Én 19 éves vagyok, ő 23. Nem divatból jegyeztük el egymást, igaz, hogy fiatalok vagyunk, főleg én, de nem szeretnék későn házasodni, mindig is az volt az álmom, hogy ha tehetem, fiatalon alapítok családot. Ő is komolyan gondolja, és tudom, hogy nagyon rosszul esett neki, amit anyáék csináltak... Ezen felül nagyon bírják a szüleim, de ez most betett nekik. Engem is bánt, hogy nem vesznek komolyan, pedig dolgoznék a suli mellett, és neki is tök jó állása van. Szerintetek is nagyon korai ilyenen gondolkozni? Mi a véleményetek?
2012. febr. 9. 15:33
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
11%

nem a te korodban már annyira nincs korán ne de az övében ? :/

kevés olyan fiú van aki 23 évesen erre vágyna.

én 18 vagyok a barátom 35 és csak azért kérte meg a kezem mert terhes vagyok. Pedig aztán ő már abban a korban van amikor a pasik gyereket akarnak.


vigyázz és jól gondolod meg hogy erre vágysz-e.


18/L

2012. febr. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
80%

Mi is pontosan ennyi idősek voltunk, mikor eljegyeztük egymást :) Rá egy évre házasodtunk össze. Minket is megszóltak, kinevettek stb.

Most 10 éves házasok vagyunk és van 2 gyermekünk.


Egyébként nagyon jól gondolkodsz, ás sajnos ritka az ilyen, aki úgy gondolja, hogy fiatalon vállal gyermeket. A gyerek egyáltalán nem jelent kötöttséget, vagy csak egy nagyon-nagyon kicsit! A legkisebb csecsemőkkel is ugyanúgy lehet menni mindenhova, kirándulni stb.


Sok sikert kívánok az élethez és ne törődjetek senkivel!

2012. febr. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
97%

Az elsőnek:


"én 18 vagyok a barátom 35 és csak azért kérte meg a kezem mert terhes vagyok."


Hát gratulálok, tőled aztán nagyon hiteles, hogy itt osztod az észt :D Megkeseredett nőnek tűnsz a korod ellenére.

2012. febr. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 A kérdező kommentje:

2 éve vagyunk együtt. Időpont nincs még, akkor lesz, ha sikerül rá pénzt gyűjteni, és csillapodnak a kedélyek:)


Biztosíthatom az első válaszolót, hogy nem akarnék hozzámenni, ha nem tudnám, hogy hasonlóak a tervei az életben, mint nekem:)

2012. febr. 9. 15:43
 5/61 anonim ***** válasza:
89%

Én 19 évesen mentem férjhez, a párom 22 volt! Egy évre rá nekünk is jött a baba! Mert így akartuk, tettünk a házasságünkért!

Nagyon kevesen gondolkodnak így, hogy fontos a család, gyerekek, örülök, hogy te ide tartozol! Mi is már 10 éve vagyunk házasok, 2 gyerkőccel.

Nagyon sok boldogságot nektek!

2012. febr. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
41%

Én 38 éves vagyok,kb.5 éve érzem úgy,hogy "be nőtt a fejem lágya".23 évesen még gyerek voltam és csak a csajokon ,haverokon járt a fejem.

A szüleim 19 évesen házasodtak,el is váltak.

2012. febr. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
92%
Nem olyan korai. Ha 16 lennél, ő meg 18, akkor még igen, de így?
2012. febr. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy eszembe juttattad!

Anya 18 éves volt, mikor összeházasodtak, és azóta boldogok, ennek már 20 éve... Tudom, hogy akkor "más világ volt", de pont a mama mesélte, hogy nagyon szeleburdi volt anya akkoriban. Mégse nevették ki, mert akkor ez volt a szokás.

2012. febr. 9. 15:53
 9/61 anonim ***** válasza:
93%

5. ös válaszoló vagyok!

Hozzátenném, hogy a házasság nem korfüggő.

Teljesen mindegy, hogy 18 vagy 30 évesen házasodsz, a lényeg mit jelent neked, teszel e azért, hogy jó legyen a házasságod.

Atól, még hogy később házasodsz (30-35 évesen) nem azt jelenti, hogy tuti jól működő házasságod lesz, de ugyanígy a fiataloknál!

Teljesen egyén függő!

2012. febr. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 Andizsuzsi ***** válasza:
89%
Engem 20 évesen jegyeztek el, egy év múlva házasodtunk. Nekünk is azt mondták a szüleink, hogy elkapkodtuk, peddig akkor még jóval korábban házasodtak az emberek, mint most. 23 éve vagyunk együtt:)
2012. febr. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!