Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljegyeztek, és bekövetkezett,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyeztek, és bekövetkezett, amitől féltem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Eljegyzett a barátom 1,5 év után.Én persze azonnal igent mondtam,mert nagyon akartam már,hogy ez megtörténjen az életemben. Előtte való hónapokban viszont sokat gondolkodtam rajta és mindig arra jutottam,hogy igent fogok mondani természetesen,de közben lehet nem is akarom igazán,mert korai. Most ez a félelmem bejött,mert bánom is,meg nem is azt a bizonyos igent. Mit tennétek a helyemben?

21L



2012. febr. 11. 21:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
75%

Gondolkodási időt kérnék.

de mi a baj? mitől félsz?

2012. febr. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
81%
Egy eljegyzés aztán piszkosul semmit sem jelent.
2012. febr. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Picit attól,hogy mit szólnak majd a többiek,mert ugye a mai világban nem nagy divat ilyen korán házasodni.
2012. febr. 11. 21:05
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
nálam is voltak ilyen érzések. De nekünk 4 év után volt eljegyzés. Én féltem a saját érzéseimtől, hogy biztos csak azért akartam az eljegyzést, hogy vegyen már el valaki. Aztán volt bennem is bizonytalanság, hogy vajon jó feleség leszek-e. Talán ezért éreztem azt, hogy akarom-e. Itt talán azt kellene átgondolnod, hogy most az eljegyzést akartad-e, vagy azt, hogy a párod kérjen meg?? érted mit akarok kérdezni? lehet, hogy az eljegyzésnek örülsz, csak nem a jó embernek mondtál igent. nem lehet? Egyébként nálam ez az érzés mára már elmúlt szerencsére, ez kb. 1 hétig volt nálam, de rossz volt nagyon.
2012. febr. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
71%
Ki a fenét érdekel hogy mit szólnak a többiek? Nem tök mindegy ha mariska néni azt mondja hogy várnotok kellett volna? Amúgy az eljegyzés még nem házasság. Vannak olyanok akik évekig hozzák halogatják eljegyzés után az esküvőt.
2012. febr. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
66%
utolsó vagyok :) akkor így már értem. És mit foglalkozol másokkal? felnőtt nő vagy, el tudod dönteni, hogy neked mi a jó nem? Sok boldogságot! :D
2012. febr. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
68%
Ez most komoly a jegyesség nem házasság itt bárhogy dönthetsz
2012. febr. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Abban biztos vagyok, hogy ő tökéletes, már csak abból is,hogy milyen jó családja van. Teljesen az enyém ellentettje.A mások mit szólnak alatt vannak a szüleim,akik szintén nem vették ezt jó néven.
2012. febr. 11. 21:11
 9/19 anonim ***** válasza:
79%

Te élsz a kapcsolatotokban vagy a "többiek". Amíg mások véleményére többet adsz mint a saját, és a párod érzelmeire addig tényleg éretlen vagy a házassághoz.

Én 19 évesen házasodtam (tudom hogy le leszek ezért pontozva), de életem legjobb döntése volt! Szeretem és tisztelem a férjem és ő is engem.

Végignézek a régi osztálytársaimon, akik kétségbe vannak esve, mivel már úgy érzik elkéstek a párkereséssel, 28 évesen. Akik tényleg komolyan gondolják azok már szinte mind házasok.

Nemrég írt rám az egyikük, hogy hogyan tudtam ilyen sokáig kapcsolatban élni, neki nem megy, mert már nincs olyan aki megfelelne.

2012. febr. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Na, mi ezért tartottunk titkosat. Csak barátok tudják, családok nem, mert menne a beszólogatás.

Persze, egyszerű azt mondani, hogy tegyél másokra, én is így tennék persze, de ahogy ismerjük a családjainkat ott nem csak néha napi beszólásról lenne szó...

22/L

2012. febr. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!