Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hány évesek voltatok mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesek voltatok mikor eljegyeztek titeket? És mennyi idő után?

Figyelt kérdés

Hogy történt az eljegyzés?

Kort légyszi írjatok. Én már alig várom hogy mégkérjék a kezem.

Persze türelmesen várok, nem erőszakoskodom , meg ilyesmi.

És még korai is lenne.

20/L


2010. márc. 16. 12:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Először 19évesen,2 év után, majd 25 évesen és ebből lett is esküvő:)
2010. márc. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
27 , és elég gyorsan. Megvettük a gyűrűket közösen, és nem bírtunk magunkkal, még aznap fel is húzta a párom az ujjamra . Utána mondtuk csak el:)
2010. márc. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
68%

en 22 voltam, es majdnem 23(2 hettel elotte) mikor ferjhez mentem. annyira nem volt klasszikus lanykeres csak ugy jott, hogy nem hazasodunk mar ossze? :)

24/l

2010. márc. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
először 15 évesen..majd 22 évesen,majd 29 évesen,majd 34 évesen,és most 39 évesen..
2010. márc. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

2éve jártunk együtt,mikor a Tisza-parton megkérte a kezem(26éves voltam)és most volt az esküvőnk szombaton

32/N

2010. márc. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Te vagy az Oltári nő?

Vagy csak nem jött össze?

2010. márc. 16. 12:37
 7/19 A kérdező kommentje:
Gratulálok 12:37!:)
2010. márc. 16. 12:38
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

19 évesen volt eljegyzés,családi ebéd,persze,mind két részről szülők.Ott apám beleegyezését kérte.Mi közösen vettük meg a gyűrűket,megbeszéltük...megkérdezte,hogy akarok-e a felesége lenni és az igen után mentünk az ékszer boltba.Rá egy évére már volt közös gyerekünk,esküvő és 9 év után sajnos válás.(elmúltak az érzelmek,közös megegyezéssel történt minden,azóta is barátok és bizalmasok vagyunk)

2010. márc. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

31 évesen, több mint egy év járás és másfél év ismeretség után kérte meg a kezemet a Magas-Tátrában, 2000 méteren, egy hegyi tó partján, karikagyűrűkkel. Két hét múlva egy családi ebéd keretén belül összeismertettük a két szülőpárt, és megünnepeltük az eljegyzést. A szüleimtől nem kért meg; vicces is lett volna az én koromban, hisz évek óta önállóan, egyedül éltem a saját lakásomban.


Fél évre rá házasodtunk össze, hamarosan megszületik az első babánk.

2010. márc. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

ma 12:36..nem vagyok oltári nő

csak sokszor rosszul döntöttem/döntöttünk.

15 évesen nagyon szerelmes voltam...18 évesen hozzá is mentem feleségül..21 évesen elváltunk,mert a drága férjem a jobb élet reményében külföldre ment..majd pár hónap múlva megírta,hogy szerelmes lett..így nem volt értelme tovább együtt élni..

22 évesen fiatal elváltként még kapós maradtam,így újra esküvő egy régi baráttal...27 éves voltam amikor elváltunk...(itt az volt a gond,hogy nem jött a baba,és fogalmunk sem volt ki a hibás érte..)

29 évesen azért mentem férjhez,hogy segítsek egy nagyon kedves barátomnak...Itt nem a szerelemről volt szó,csak egy "alibi házasság kellett".. 3 év után barátságban elváltunk..(mai napig nagyon jó barátok vagyunk.)

34 évesen egy kollégámmal jöttem össze akivel úgy döntöttünk már nem vagyunk tinédzserek,hogy éveket várjunk..rögtön házasság lett belőle..3 év alatt ki mutatta a foga fehérjét,és bizony az örökös féltékenység,hiszti,és állandó vita nekem nem kellett..Így ebből a házasságból szinte menekültem...

Nyáron leszek 39 éves...A mostani párommal nyáron tervezzük az esküvőt.(az eljegyzési gyűrűt karácsonykor kaptam meg)..Bízom benne,és valahol érzem is,hogy ez már tökéletes lesz....most jól választottam:)

2010. márc. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!