Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljegyzésre milyen gyűrűt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzésre milyen gyűrűt érdemes választani, és milyen összegben?

Figyelt kérdés
2012. febr. 17. 18:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyat ami tetszik és annyiért, amennyit rá tudsz szánni!
2012. febr. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első mondja. Tudsz venni pár ezerért is szépet, a határ a csillagos ég... Amire van keret.
2012. febr. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Nekem nagyon tetszenek a vékony karika gyűrűk egy vagy több pici fehér kővel diszitve. De van aki a vastagabb gyűrűket szereti. Próbáld megtudni a párod izlését, és e szerint válassz gyűrűt. De szerintem bármilyet veszel, örülni fog neki.
2012. febr. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha lánykérő gyűrűt akarsz venni, akkor köves gyűrűt szoktak általában adni. De ez nagyon ízlés és személyiség függő, kinek mi tetszik.

Karikát azt mindenképp együtt válasszátok ki, mivel itt nem csak az egyik fél ízlését kell figyelembe venni.

Az árhoz visszatérve, amennyit rá tudsz szánni, pár ezer forintért már lehet szépet venni. Nem az ár a minden!

2012. febr. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólókhoz, közösen válasszatok gyűrűt, és olyat, ami anyagilag nem jelent súlyos terhet. Az értékét úgysem a bolti ára, hanem az esemény és majdan az emlékek adják.

Nemrég fotóztam egy esküvőn, ahol mind a két fiatal Gyűrűk Ura rajongó volt. Nagyon érdekes, nagyon mutatós és nagyon különleges karikagyűrűjük volt.

Később finoman rákérdeztem, hogy milyen ékszerkülönlegesség van az ujjukon. Nagyon készségesen elárulták, hogy az aranynak látszó gyűrű tulajdonképpen wolfrám-karbid, ami kevésbé puha és kevésbé sérülékeny, mint az arany, és persze az ára is kedvezőbb, egy internetes portálon találták - tulajdonképen Sauron gyűrűje, az Egy Gyűrű.


[link]

2012. febr. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha hord a leányzó ékszereket, akkor valamennyire passzoljon hozzájuk. Pl. ha sárgaaranyat hord, ne legyen fehérarany, ha modernek az ékszerei, ne legyen túl csicsás, stb. Ha nem hord ékszert, akkor valami egyszerű, letisztult gyűrűt válassz, és kérdezd meg az anyukáját, hogy van-e a párodnak valamilyen fémallergiája. (Hátha azért nem hord.) Az összeget pedig a pénztárcát szabja meg, bármennyibe is kerül, örülni fog neki. Bizsuval is ugyanúgy el lehet jegyezni, csak az nem lesz olyan tartós, hamar tönkremegy. Ilyen szempontból az arany praktikusabb, ha olcsóbb köveset veszel, pl. cikória köveset, akkor ha elveszik a kő, nem olyan nagy érvágás, olcsóbban pótolható, mint a gyémánt.
2012. febr. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezüst gyűrű fehér gyémánttal szerintem a legszebb, de a kő ne legyen óriási. Olyan kis kocka alakú. :)
2012. máj. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek !
2012. máj. 18. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!