Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Milyen lenne az "álomlánykérés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lenne az "álomlánykérésetek"?

Figyelt kérdés
Hogy képzelitek el álmaitok lánykérését és az eljegyzést? Hol, milyen körülmények között, egyedül vagy társaságban?
2012. febr. 29. 16:40
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Mindenféle közönségtől mentesen! Ez olyan magánügy. A feltűnősködés nem az én stílusom.
2012. febr. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
72%

Sajnos az én álomlánykérésem már nem fog teljesülni, de azt szerettem volna, hogy mikor megszületik a baba akkor a szülési ajándékom egy jegygyűrű legyen.

Teljesen mást kaptam, örültem annak is csak hát én titkon gyűrűre vágytam.


De ha most kérné meg a kezem akkor is örülnék, a lényeg az, hogy ketten legyünk.

2012. febr. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
87%

Lehetőleg kettesben valami elhagyatott, de biztonságos helyen, vagy otthon egy romantikus vacsora keretében.

És főként úgy, hogy még nincs gyerekünk...

2012. febr. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
42%
Hát ne térden állva az olyan csöpögős. Egy romantikus helyen kettesben. Nem kell hatalmas szöveg, de azért annál több hogy hozzám jössz? Vezesse fel, hogy mit gondolt mikor először meglátott és azóta hogy megerősödtek az érzései, tehát legyen egy felvezető szöveg és most eljutott addig, hogy szeretné ha komolyabbra fordulnának a dolgok és mit szólnék, ha összeházasodnánk?! Nekem ez elég lenne.
2012. febr. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Azért merült fel bennem a kérdés, mert mostanában sok olyan videót látok, amiben extrém lánykérések vannak (moziban levetít egy videót, leugrik egy tetőről, megrendez ciki szituációt) és én nem értem mi ebben a jó.


Én úgy képzelem el a legtökéletesebb lánykérést, hogy sétálunk valami romantikus helyen, mondjuk naplementében, vagy este a kivilágított városban kettesben, és akkor elmondja, hogy szeret, és velem akarja leélni az életét, és megkéri a kezem.

A letérdelős nekem sem jön be annyira, de inkább az, hogy minthogy leugorjon egy tetőről...

2012. febr. 29. 17:18
 6/22 anonim ***** válasza:
46%
Kettesben,egy séta közben vagy otthon. Nem jegygyűrű kell csak,hanem az eljegyzés után rövidesen esküvő. Enélkül az eljegyzés csak egy formaság,aminek nem sok jelentősége van. De az esküvő mindenképpen csak a gyerek születése előtt.
2012. febr. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
60%
puccos, fellengzős lánykérést szeretnék, sok ember szeme láttára :) én is és a párom is szereti a feltűnést, úgyhogy nem kettesben leszünk az tuti. ez van, jöhet a lepontozás!
2012. febr. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
72%

Azt rábízom, hogy milyet szervezzen, bízom a kreativitásában, de abban biztos vagyok, hogy milyet nem szeretnék: gyertyafényes vacsora otthon, vagy étteremben, tipikus letérdeléssel, vagy gyűrűt ide-oda rejtve ételbe, italba...

Ennél én azért egyedibb és vagányabb emberke vagyok. De amúgy ő is tudja, hogy nem vagyok az az étteremben romantikázós alak, szóval nem ilyet fog rendezni.

2012. febr. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az, hogy arra ébredjek fel, hogy valaki (a leendő férjem) iszonyat hamisan, de annál hangosabban énekeljen nekem az erkélyünknél:D

Szóval ha úgy alakul, hogy megtalálom életemértelmét, aki meg akarja esetleg kérni a kezem, súgjátok már majd meg neki ezt, légyszi;)

20l

2012. febr. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Én meg romantikusan szeretném:D

De a lényeg,hogy kettesbe legyünk,mert elég szégyenlős vagyok.

A legjobban annak örülnék ha valami szép helyen történne,pl. kiránduláson,nyaraláson,tó vagy tengerparton.Vagy hegyek között.

Aztán,hogy ebből mi valósul meg...A páromnak sajnos nagyon nincs érzéke az ilyenekhez.De persze már az is csodálatos lesz ha egyáltalán eljegyez egyszer. =)

21/l.

2012. febr. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!