Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Milyen lenne az "álomlánykérés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lenne az "álomlánykérésetek"?

Figyelt kérdés
Hogy képzelitek el álmaitok lánykérését és az eljegyzést? Hol, milyen körülmények között, egyedül vagy társaságban?
2012. febr. 29. 16:40
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Én is romantikus alkat vagyok, azt hiszem. Nem vágyom közönségre. Szeretném, ha beszélgetés, séta közben történne, egy szép helyen, estefelé. Szeretném én is, ha elmondaná, mit érez, és nem csak megkérdezné a szokásos dolgokat. Lehet, hogy picit csöpögős, de azért aranyos lenne, ha letérdelne :)Abban is reménykedem, hogy nem túra közben (nem tudom, ti hogy vagytok vele, de nem csatakosan, izzadtan, fáradtan szeretném átélni ezt a pillanatot :)) Kíváncsi leszek, ebből mi válik valóra :)
2012. márc. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Akárhogy kimondja a kérdést, mert a válaszom egyértelmű, de adja meg a lehetőséget hogy konkrétan válaszoljak.

Kérjen meg utána édesapámtól, de ez már ugyis jön magától. És hordjunk gyűrűt (mindegy milyet...:)


Nem szeretem a közönséget, de az sem érdekel ha úgy lenne, de mivel ismer úgysem lesz közönség előtt:)

2012. márc. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!