Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Van itt olyan aki már várja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki már várja, hogy eljegyezzék? Úgy érzi szinte túlságosan? Ha igen, mióta vagytok együtt?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 11. 22:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Túlságosan azért nem,mert még 1évvel ezelőttig is ódzkodtam ettől a dologtól,de most már kacérkodok a gondolattal,nem akarom kihagyni az életemből:)Nemsokára nálunk lesz ilyesmi,de meglepetés lesz,úgy tudom rendhagyó és titok az időpontja is:)1év 3hónapja vagyunk együtt.
2012. ápr. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
3 éve vagyunk együtt és eddig annyira nem foglalkoztatott a dolog. Most viszont egy csomó velem egykorú lányt jegyzett el a barátja a környezetemben, akik sokkal rövidebb ideje vannak együtt. Így egy kicsit kezd aggatni a dolog, hogy talán le vagyok maradva. De persze nem, csak néha jól esik úgy elábrándozni róla. Na de majd eljön egyszer ez is. 21L
2012. ápr. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Én sztem túlságosan is vártam. De azt hiszem átesdtem a holtponton, és most kb. már nem akarom. Igazából azt hiszem, nem is az eljegyzést vártam,hanem a biztonságot, hogy velem marad. Tudom, hogy az eljegyzés erre nem garancia. De mégis egy jelkép. Bocsi, nem kaptál tőlem túl értékes választ, de legalább magamnak megfogalmaztam, mi a helyzet. idén lesz 4 év.
2012. ápr. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%

Eléggé hullámzó nálam a dolog.Ugyanis van, hogy eszembe sem jut és csak telnek a hetek, hónapok.

Viszont van, amikor nem telik el nap anélkül, hogy ne jutna eszembe, hogy ne árasztana el az az érzés, hogy mennyire vágyom rá, főleg, mikor a körülöttem lévőeket sorra eljegyzik.Akkor sokszor magam alá kerülök.Nah nem leszek depressziós, nem kell nagy dolgokra gondolni, csupán rossz érzés, hogy mással megtörténik, velem viszont nem.Főleg, ha a másik pár alig van együtt 1-2-3 éve, ugyanis én és a párom 8 éve vagyunk együtt.

És ebből kb. 5 éve vágyom a dologra, illetve fordult meg a fejemben.

2012. ápr. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
Én nagyon várom, talán túlságosan is. 4 éve vagyunk együtt, 1,5 év után összeköltöztünk. Bíztam benne, hogy összeköltözés előtt felteszi a nagy kérdést, de ez nem történt meg. Működik minden köztünk így összeköltözés után is, ezért 2 év után már nagyon vágytam egy gyűrűre. A környezetemben nagyon sok lányt eljegyeztek, akik sokkal kevesebb ideje vannak a párjukkal. Mindig az jut eszembe, hogy engem nem szeret annyira, mint őket a párjuk. Meg hogy én ehhez nem vagyok elég jó neki. Közben meg neki más a gondolkodása, ő azután szeretne eljegyezni, ha végzünk mindketten az egyetemmel. Viszont akkor gyors eljegyzés, és hamar esküvő.
2012. ápr. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%

Én inkább az esküvőt várom, az eljegyzésnek számomra nincs akkora súlya. Annyit jelent, hogy megvan a pénz a gyűrűkre, szervezhetjük az esküvőnket. :)

Ilyen értelemben várom nagyon is, de sajnos nem rajtunk múlik, különben már rég menyasszony lennék (lassan feleség). Kicsit kevesebb, mint 2 év és letudjuk a hitelt, aztán gyűjtünk majd esküvőre, gyűrűre. Nagyon várom. :)

16 hónapja vagyunk együtt, 10 hónapja együtt élünk.

23N és 30 F

2012. ápr. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%

én már túl vagyok rajta, de ha megengeded, válaszolok én is. engem a 4. évfordulón kért meg a párom. És igen, vágytam rá én is már vagy 3éve, viszont 1 évig előtte nem nagyon. Akkor is azért jött fel, mert a párom megpedzzegette, hogy majd jövőre. na onnantól kezdve, minden évfordulón, szülinap, ünnepen vártam a gyűrűt, de nem kaptam meg. Kezdtem aggódni, hiszen már fél év után mi összeköltöztünk. Aztán az is fura volt, hogy tudtam, ő is akar házasságot, mégsem tett semmit. De végül 4. évf.-n megkérte a kezem :) viszont amikor ez megtörtént, kicsit bepánikoltam :) kb. olyan érzés volt, mint amikor nagyon akartam, hogy egy fiú elhívjon randizni, sosem jött össze, és amikor egyszer mégis, akkor gyorsan visszahátráltam :) érzésre kb. ilyen volt, de nyilván itt nem tántorodok el :)

Természetes, hogy aki házasságra vágyik, az szeretne eljegyzést is, ezzel nincs is semmi gond :)

2012. ápr. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én nagyon sokáig nem is gondoltam az eljegyzésre, hiszen mi nagyon fiatalon jöttünk össze. Nyáron leszünk 5 évesek és most már nagyon szeretném. :)


Az én környezetemben is sok velem egykorút jegyeztek el mostanában és ők is nagyon szeretnek dicsekedni a gyűrűjükkel... Én viszont pont az ő eseteikből tanultam meg azt, hogy "nem a gyűrű teszi a kapcsolatot". Felesleges a dicsekedés, ha pl. az eljegyzés a "Mikor veszel már el feleségül?" kérdés után következett be, vagy ha az ifjú jegyespár a létező összes kis semmiségen összekap. Nem hiszem h őket jobban szereti a párjuk, mint engem az enyém. Ti se gondoljatok ilyeneket! :) Lehet, h a ti kapcsolatotok jobban működik gyűrű nélkül, mint a másé gyűrűvel.

21/L

2012. ápr. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Nagyon várom már egyre jobban elkenődök, ha egy szülinapon, névnapon vagy karácsonykor nem kerül rá sor. Mindig nagy csalódás....Már 11 éve vagyunk együtt.
2012. ápr. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

11 év. Az már igazán szép idő :) Lehet a párod nem is gondolja, hogy erre vágysz. (?)


És te, kérdező?

2012. ápr. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!