Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Egy napja ismerem és el akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy napja ismerem és el akar jegyezni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A múlt héten üzleti konferenciára kellett mennem és ott találkoztam egy férfival. Beszéltünk pár mondatot, de nem tekintettem neki túl nagy jelentőséget. Amikor elindultam volna haza felé, odajött hozzám, hogy leszek e a felesége? Én pedig még a beszélgetésünk alkalmával megadtam neki a telefonszámomat, mert arra hivatkozott, hogy hátha kérdései merülnének fel a témával kapcsolatban és azóta hívogat mintha már nem is tudom mióta egy pár lennénk. Szerintem valami nincs rendben vele (mindezek ellenére igen vonzó és jóképű férfi) de ezt én akkor sem tartom normálisnak. Mit tegyek?

2012. ápr. 19. 17:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén? Jóképű pasi ismeretlenül el akar venni? Csodás tündérmese, és még szebb lenne mondjuk Delon-nal filmvásznon, de ez a VALÓ ÉLET! Itt 70% esélyed van rá, hogy sorozatgyilkos, szív valamit, vagy tele van adóssággal és felezné a számlákat! Szerintem tiltsd le a számát, és fuss az ellenkező irányba!
2012. ápr. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
53%
vagy esetleg muszlim vallású... és először el kell jegyeznie/vennie az illetőt...
2012. ápr. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
ez durva :( mondj nemet!
2012. ápr. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
100%

Válaszként elmesélem az én történetemet, hogy nem minden pasi szélhámos aki rögtön érzi amit érezni kell.

Külföldön dolgozom, tavaly decemberben új kolléga érkezett. Helyes volt,de semmibe nem szerettem volna belebonyolódni. 3!!! nap után odajött hozzám, hogy nagyon tetszem neki, amit én kedvesen hárítottam. 1 hét után odajött hozzám, hogy ő tudja én vagyok az igazi és honnan vegye meg a gyűrűt az ő hazájából vagy abból az országból ahol dolgoztunk. Gondoltam magamban ez a pasi lökött, de azért mindig bizseregtem ha a közelemben volt. 1 hónapig szinte rágógumi volt a fenekemen, udvarolt de ugyanakkor szinte lelki társammá vált. December 31-én jöttünk össze, rögtön össze is költöztünk, február 9-én pedig gyémántgyűrűvel az ócean közepén lévő korallszigeten kérte meg a kezem. Esküvőt ugyan csak jövőre tervezünk, de a saját példámból okulva én hiszek a szerelem első látásrában és hogy ha az igazi áll veled szemben akkor az érzed.. vagyis a szív nem hazudik....

2012. ápr. 21. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
utolsó, ez aranyos, de nagy bátorságra vall azért így belemenni egy kapcsolatba, ezt azért be kell látnod :)
2012. ápr. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

Tudom, hogy nagy batorsagra vall, de tudod a mondas, aki nem mer az nem is nyer.

Ugy vagyok vele, hogy nem az ido hatarozza meg egy kapcsolat milyenseget. Unokatesomat 11 ev utan vagta at a volegenye, majd a szakitas utani elso baratjahoz hozzament 3 honap utan. Ma mar hazasok egy tunderi kislannyal. Persze nalam is benne van a pakliban, hogy vmi rosszul sul el, de nem fogom az idore fogni.. :)

2012. ápr. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

ez beteges. egy nő sem lehet ennyire kétségbeesett, hogy hozzámenjen egy vadidegenhez. majdhogynem az első szava ez volt hozzád, basszus! nem tudsz róla SEMMIT! az ég világon semmit.

mi tegyél? én kb csak kiröhögném és kész. mert egy dolgot tulajdonképpen már megtudtál róla: hogy nem komplett.

2012. ápr. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
53%
nem olyan országban él, ahonnan jó kiút a házassággal szerzett EU állampolgárság?
2012. ápr. 22. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!