Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hamarosan születendő kislányom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hamarosan születendő kislányomnak az Avram keresztnevet szeretném adni. Engedélyeznék? Nem találtam az utónévkönyvben.

Figyelt kérdés
Szóba jöhet még a : Fatima, Kamilla, Csilla, Tünde, Amina, Lili, Lilla nevek. De legjobban az Avramot szeretnénk. Engedélyeznék? Vagy, hogy lehet kérni az engedélyeztetését? Amúgy nektek tetszik ez a név? :)
2009. jún. 21. 20:52
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
100%
Az Avram tudtommal férfinév. Van egy ilyen énekes is, youtube-on utána tudsz nézni: Avram Russo
2009. jún. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt a teljes választék. Az ebben nem szereplő nevek anyakönyvezésének engedélyezését az MTA Nyelvtudományi Intézetétől kell kérni.

2009. jún. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
91%
ne csessz ki a gyerekeddel. Gondolj bele ha felnő, vagy ha még nem is nő fel és bárhol(hivatalban, suliban, stb) megkérdezik a nevét: "Avram" micsoda? azt hogy írják? hidd el csak a szívás lesz szegénynek. Csomószor rosszul fogják írni, stb...
2009. jún. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim válasza:
92%
Lili és a Lilla tetszik a nevek közül:) Az Avram szerintem nem szép név, de a ti döntésetek!
2009. jún. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
82%
Mi lenne a vezetékneve, ha szabad ilyet kérdezni?
2009. jún. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
92%
Olyan mint egy légitársaság neve. Csúnya.
2009. jún. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
91%

egyetértek a 21:00-ás hozzászólóval

nekem sem tetszik ez a név

szerintem a Tünde vagy a Lilla sokkal szebb és aranyosabb is :)

2009. jún. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
98%
Miért akarsz férfinevet adni a lányodnak? Nem engedélyeznék. Meg ez a gyerekkel is kicseszés lenne, erre még nem gondoltál? Egyik az hogy fiatalabb korában ki sem tudja még mondani, aztán később mindenki emiatt szívatja majd, hát marha jó lenne neki...
2009. jún. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok és szerintem férfiasan is hangzik
2009. jún. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
100%
Csak remélni tudom hogy azért akarod így nevezni mert külföldi az egyik szülője vagy külföldön éltek. De szerintem van másik név ami ennél sokkal szebb, nekem a Fatima is tetszik. Én meg egyébként Csilla vagyok. :D
2009. jún. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!