Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hamarosan születendő kislányom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hamarosan születendő kislányomnak az Avram keresztnevet szeretném adni. Engedélyeznék? Nem találtam az utónévkönyvben.

Figyelt kérdés
Szóba jöhet még a : Fatima, Kamilla, Csilla, Tünde, Amina, Lili, Lilla nevek. De legjobban az Avramot szeretnénk. Engedélyeznék? Vagy, hogy lehet kérni az engedélyeztetését? Amúgy nektek tetszik ez a név? :)
2009. jún. 21. 20:52
1 2 3 4 5
 11/45 A kérdező kommentje:
Mindkettőnk magyar, és a vezetéknevünk sem egyszerű magyaros mint pl. a tóth, szabó, molnár stb. :D Miért férfias az Avram?
2009. jún. 21. 21:15
 12/45 anonim ***** válasza:
100%
én leginkább férfin tudnám elképzelni olyan erős hangzása van egyáltalán nem illene egy aranyos kislányhoz
2009. jún. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ne csessz ki vele.
2009. jún. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
90%

Ha ilyen kislányt akarsz akkor add csak neki ezt a nevet:

Avram Grant: [link]

Avram Leibowitz (a férfi): [link]

Dr. Avram S. Berger: [link]

Avram Friedman: [link]

Köszönet a Google-nak... gyöngyörű lány név valóban XD

2009. jún. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
58%
Épp olyan ronda mint a Mirjam.
2009. jún. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
100%

az Avram az Ábrahám (Biblia) román megfelelője

valószínűleg más nyelveken is ez a formája ismert

2009. jún. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
100%

Avram Iancu-roman ismert ember, en biztosan nem adnam neki ezt a nevet...nem csak mert roman...de csunya szerintem akkor mar inkabb Tunde.

de egy nevet olyan nagyon hamar nem engedelyeznek azt kulon kerni kell, hosszas

2009. jún. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az Amina név nagyon tetszik, mintha egy tündér neve lenne, és hát ez az Avram annyira.. Gonoszosnak hangzik..

Meg hát, a jövőjére nézve sem valami fényes..

2009. jún. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 A kérdező kommentje:
Ezt mire érted, hogy a jövőjére nézve nem valami fényes? :)
2009. jún. 21. 22:13
 20/45 anonim ***** válasza:
100%

Hat ez jo! Nem is tudtad hogy ez egy ferfi nev? Meg jo hogy feltetted itt ezt a kerdest. Nem tudom miert lett lepontozva az aki meg linket is kuldott, es faradozott azon hogy te megtudd hogy ez a nev nem is noi hanem ffi nev.

Az anyakonyvvezetohoz menjel be es o megmondja neked hogy ezt a nevet adhatod-e vagy sem.

Amugy nekem sem tetszik ez a nev, most hogy igy megkerdezted tolunk is.

Inkabb egy lagyabb kislany nevet valasszal, a Csilla es a Lili es nagyon kedves nevek!

2009. jún. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!