Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Lehetséges ez? Működhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges ez? Működhet ekkora korkülönbséggel? Én most vagyok 21, ő 34.

Figyelt kérdés
Kb 1 hetes korom óta ismerjük egymást ezzel a sráccal,mert bátyám legjobb barátja. Már volt egy válása,és azóta együtt vagyunk,már a kezemet is megkérte. Kiskorom óta oda voltam érte,és most annyira hihetetlen,hogy végül is megkaptam és imádjuk egymást. :)
2012. máj. 31. 16:54
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Párom 36 éves, én 24 vagyok. :) 2 babánkat várjuk, és igen működik!!! :)
2012. máj. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

Na látom milyen borzasztóan sokan írnak...nem győzöm olvasni.

Na akkor kifejtem, mert azt hittem nem kell! :)

1. válaszoló vagyok egyébként.

Na szóval köztünk 12 év a korkülönbség, és észre sem lehet venni rajtunk.Mondjuk olyankor amikor betámad a párom és próbál velem emlékezni a 90-es évek elejére, akkor mindig észhez kell térítenem, hogy én akkor ismerkedtem csak a bilivel!! :D

1 probléma lehet, még pedig az, hogy a párod élet tapasztaltabb, amit jó ha figyelembe veszel.Mert mi nők mindig mindent jobban tudunk, és mindent jobban ismerünk..na be kell valljam, hogy ilyen korkülönbségnél ez nem mindig van így.. :)

De ha ő is tud egy kicsit "gyerekesebb" és te is tudsz "felnőttesebb", akkor ez így pont jó!!

Igazából félnivalója neki van, mert te vagy a fiatal, és még simán rájöhetsz, hogy hibáztál, és neked van esélyed új életet kezdeni.

2012. máj. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%

Mi augusztusban esküszünk, én 20, Vőlegényem 41 (neki is volt már egy válása).


Ne hallgass másokra, csak a szívedre! Nekem minden barátom és családtagom elfogadta ezt a nagy korkülönbséget, de ha mégsem fogadták volna el, akkor sem változott volna semmi. :)

2012. máj. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
utolsó vagyok: a lepontozókra se hederíts rá, lesznek itt sokan, akik nem tudják elfogadni, hogy két ember a kortól függetlenül is szeretheti egymást.
2012. máj. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Ez a korkülönbség nem katasztrófa,ma úgy látszik,szinte ez az átlagos.Már lassan az a meglepő,ha két egykorú embert látsz az utcán rohangálni kézenfogva.
2012. máj. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%

Én 20 voltam a párom 34.És még mindíd nagyon szeretjük egymást.

Persze hogy működhet a kapcsolatotok.

2012. máj. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Inkább az számít, nem volt -e már egy elhagyott családja egy ennyi idős palinak. Te még kezdhetsz tiszta lappal, az ilyen mozaikok nagyon zűrösek, normális élet nem lesz belőle. A korkülönbség határeset, talán még belefér.
2012. jún. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha azonos életszakaszban vagytok, akkor gond nélkül működhet. Ha még sokáig tanulsz, és nem tudsz mellette dolgozni, akkor problémás, mert ő már abban a korban van, hogy családot "kellene" alapítania, te meg csak most kezdted a felnőtt életet. Nem maga a korkülönbség a gond, hanem az, ha nem ugyanúgy tervezitek az életeteket. Mert, ha pl. szakmunkás vagy, és már dolgozol évek óta, akkor semmi probléma sincs, van munkatapasztalatod, megtakarításod, elegendő ledolgozott éved, hogy ne csak gyest kapj szülés után meg ilyenek... Ezt érdemes lenne megbeszélni (ő mikor szeretne családot, te hogy látod ezt, stb.), hogy később ez ne legyen probléma, mert most lehet, hogy minden felhőtlen, de ő a 40-hez közel 1-2 évet is elpocsékolt időnek érezhet, te pedig még nagyon ráérsz. 25N
2012. jún. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én most fogok kezdeni szeptemberben egy felsőfokú tanfolyamot,ami másfél év...de azt mondta,hogy ő még 2-3 évig nem szeretne babát,mert még be szeretné fejezni teljesen a házát. Szóval ezzel szerintem nem lenne probléma :)
2012. jún. 8. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!