Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 25 év korkülönbséggel működhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 év korkülönbséggel működhet egy komolyabb kapcsolat?

Figyelt kérdés
41 vagyok,és a lány a fiatalabb. Bebizonyította,hogy a koránál jóval érettebb.

2012. ápr. 10. 20:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Én a helyedben passzolnám.
2012. ápr. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Az attól függ.

Konkrétan mível bizonyította be, hogy érettebb? Hogy ismerkedtetek meg?

2012. ápr. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
haver ezért simán lecsukhatnak!
2012. ápr. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Az interneten ismerkedtunk meg. Feltem egyaltalan irni is neki,de megtettem,amiert nagyon orulok,hiszen a koranal sokkal erettebb. Tudom viccesen hangzik,de beleszerettem,abba amilyen ember,illetve ahogyan viselkedik. Tud fozni,mos,takarit..es megijedtem,mert elkepzeltem azt is milyen jo lesz ha osszekoltozunk..
2012. ápr. 10. 20:19
 5/21 anonim ***** válasza:

41, és 25 év különbség... Azaz a csaj 16 éves? :O


Az írásmódodból viszont kiderül, te vagy nagyon iskolázatlan vagy, vagy nagyon nem vagy 41.


Gondolj bele: mondjuk 20 évesen, azaz 4 év múlva szül egy gyereket, tegyük fel, neked. Mikor a gyerek 20 éves, -tehát kb a szalagavatóján - te vagy 65... Az anyja 40. Szerintem ezt nem gondolhatod komolyan.

2012. ápr. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Nem titkolt szandekunk a kesobbiekre nezve a gyermekvallalas sem. Amugy pedig 17 eves.

Nagyon jo vele egyutt lenni,ugyanakkor ismerem magam,es egy Margitszigeti seta alkalmaval mikor mar huszadjara bamulnak meg bennunket,nem tudnam visszafogni magam,es a legjobb esetben csak odaszolnek hogy nem tetszik ez a nezes. Felek attol is hogy elfordulnak tolem olyan emberek,akikkel napi szintu a kapcsolatom. Esetleg meg a szuleim is.

Nem tudom..ez az esz/tapasztalat,illetve a sziv versenye. Es tenyleg nme tudom. Nagyon regen ereztem ilyet..sot...

2012. ápr. 10. 20:37
 7/21 anonim ***** válasza:
Eddig meddig jutottatok az ismerkedéssel? Találkoztatok egyáltalán személyesen?
2012. ápr. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Szerintem esélytelen a dolog. Az apja lehetnél a lánynak, egyesek még pedofilnak is gondolhatnak. Felejtsétek el a kapcsolatot.
2012. ápr. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Persze,hogy talalkoztunk. Es eloszor igen,tenyleg megijedtem egy kicsit,mert nagyon fiatal..de persze,mit i vartam.. Ezen tullendultunk,eloben is gyonyoru,kivanom,o is engem,kitalaljuk egymas gondolatat,szerelmes vagyok,de felek a tarsadalmi vonzataitol. Viszont elengedni sem szeretnem. Mert megszerettem,es ez forditva is igaz.
2012. ápr. 10. 20:54
 10/21 anonim ***** válasza:
Ne qrd el az életét!
2012. ápr. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!