Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tapasztalatokat várnék: 20 év...

Tapasztalatokat várnék: 20 év korkülönbséggel működhet hosszú távon?

Figyelt kérdés

Még csak pár hónapja vagyunk együtt, de olyan idilli minden. Egy a gond, a párom 20 évvel idősebb mint én. Nem ragozom a dolgot, ha valakinek van saját tapasztalata ilyen kapcsolatról, kérem ossza meg velem.


Fiatal nő


2012. jan. 6. 16:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld el mi lesz 10 esetleg 20 év múlva...
2012. jan. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak korábban halnak. Van, aki a 60-at sem éri meg. Persze a te párod akár 90 évet is élhet. De azért gondolj bele, milyen lenne 40 évesen megözvegyülni. Esetleg 2-3 kiskorú gyerekkel. De ha jó egészségnek is örvend majd a párod, milyen érzés lesz egy nyugdíjas pasi mellett, mikor te még csak negyvenvalamennyi leszel.
2012. jan. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%

Balázs Klári vs. Korda György



szerintem Klárika még kufircolna de Gyurikának nem áll fel

2012. jan. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha 40 évesen lesz gusztusod egy 60 éves papihoz, akkor hajrá...
2012. jan. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
73%
én 45 vagyok a párom most lesz 60(zenész,hosszú haja van stb.szóval senki nem mondja meg hogy ilyen idős) a fiunk 10 éves,és működik.
2012. jan. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ilyen esetekben a gyereket sajnálom, hogy a nagypapájának nézik az apját
2012. jan. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Úgy szeretem az ilyen képzeld el típusú gondolatokat...Honnan lehetne tudni, mi lesz 10-20 év múlva? Amit ma biztosnak gondolsz, holnap az is bizonytalanná válhat...

Szerintem az ilyen nagy korkülönbség sokat nehezít a dolgon. Félre ne érts, egyáltalán nem vagyok ellene, sőt! Mindenféle kapcsolatban vannak alap nehézségek, de itt még a generációs problémák is bejönnek.

Az viszont gáz, hogy neked ez gondot okoz.

2012. jan. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem is volt nemreg egy hasonlo kerdesem, kaptam hideget is, meleget is...
2012. jan. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nagyon is működhet. Ha felnőtt nő vagy, akkor ennek semmi akadálya.

Akik szerint ezzel gáz van, azok általában irigyek, vagy egyszerűen rosszindulatúak és fáj nekik más boldogsága.

Engem nem érdekelne más véleménye, az én döntésem és az én boldogságomról van szó. Szóval ne törődj senki mással, csak a saját véleményed és meglátásod legyen a döntő. Ha neked ez nem sok,akkor másnak az ég világon semmi köze hozzá.

2012. jan. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
nem nézik nagypapának,mert nem úgy néz ki,meg mert okosabbak mint te
2012. jan. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!