Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Viszketek és irritálnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viszketek és irritálnak a gyűrűk. Hogy lehet ezt "kinőni"?

Figyelt kérdés

Már előre próbálom leküzdeni a gyűrű-iszonyom.

Néhányszor szóba jött már a leánykérés de úgymond megállapodtunk, hogy csak két év múlva, miután lediplomáztam lesz esedékes.


2012. jún. 3. 23:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
vedd feleségül, és tetoválj eggyet, akkor nem lell viselni. és olcsóbb is.
2012. jún. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Most nem nagyon tudom eldönteni, hogy fizikailag vagy lelkileg viszketsz tőlük?
2012. jún. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Én vagyok a nő.:)

Igen, a tetoválás az nem rossz ötlet csak a párom ódzkodik tőle.

2012. jún. 3. 23:14
 4/13 A kérdező kommentje:
Felhúzok egy gyűrűt és elkezd viszketni és egyből húzom is le. Nem vagyok fémérzékeny sem semmi ilyen. Olyan érzésem van, mintha korlátozna a szabad mozgásban. Lehet, hogy lelki eredetű- de hogy még csak nem is eljegyzési gyűrűkről van szó, hanem pl. a nagyszüleimtől születésnapra kapott gyűrűkről.
2012. jún. 3. 23:17
 5/13 anonim ***** válasza:
Kérdező, én is így voltam vele, amíg meg nem kaptam a gyűrűt a Kedvestől. Azóta "meztelennek" érzem magam, ha nincsen rajtam. Fura, de tényleg így van.
2012. jún. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem akkora gond ez, hogy ne lehetne elfogadni. Sokan nem hordanak gyűrűt, vagy láncon hordják.
2012. jún. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Akkor jó. :) Csak azért tettem fel a kérdést mert a párom ilyen téren a hagyományos értékeket képviseli és kíváncsi voltam, hogy ez fog-e változni/kinőhetem-e?

Köszönöm a válaszokat. :)

2012. jún. 3. 23:27
 8/13 anonim ***** válasza:
Én soha életemben nem hordtam gyűrűt. Amíg a barátom meg nem lepett vele évforduló alkalmából...tetszett persze, örültem is meg minden, de borzasztó furcsa volt...nagyon zavart, mindig levettem, ha nem voltunk együtt. Aztán gondoltam, hogy ez így azért mégsem normális, nem akarom megbántani meg semmi, úgyhogy gyakorlatilag kényszerítettem magam arra, hogy hordjam:D Aztán később már azt vettem észre, hogy az volt furcsa, ha nem volt rajtam. Volt mikor inkább elkéstem suliból de visszamentem érte a lakásba, mert nagyon furcsa volt, hogy nem volt rajtam. meg lehet ezt szokni:)
2012. jún. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Detto, mint az utolsó. Nagyon hozzá lehet szokni. :)
2012. jún. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

egyik edzőtársam is annyira hozzászokott a jegygyűrűhöz, hogy kosarazáshoz sem vette le.


Aztán zsákolt egyet a srác, a gyűrű meg valahogy beleakadt a kosár peremébe. Tőből kiszakadt az ujja.

2012. jún. 5. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!