Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket nem irritálnak azok...

Titeket nem irritálnak azok akik ezen az oldalon keresztül nevelik a gyerekeiket?

Figyelt kérdés

Pl.elengednéd? Megvennéd?

Persze nem mind, de néhány különösen zavar.


2011. jún. 18. 22:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Ha komoly dolgokban kérnek tanácsot akkor nem, de ha minden f*szság miatt akkor igen, de közel sem idegesítenek annyira, mint az itt "lakó" középkorú nők, akik vagy a férfiakat, vagy a fiatal nőket, vagy a gyerekeket szidják, akik segítséget kérnek.
2011. jún. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
az ilyen kérdezők többsége a kölyök, nem a szülő ;)
2011. jún. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%
előzőnek nagyon igaza van :D
2011. jún. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
engem különösen a 10-12 évesek zavarnak, akik azért kérnek segítséget, hogy mindenfélét kérjenek, aztán fel vannak háborodva, hogy nem válaszoltunk a kérdésre.Mert egy 12 évesnek iPad kell, műköröm, meg 100.000-res telefon.
2011. jún. 18. 22:09
 5/16 anonim ***** válasza:
83%
Nem, en a sajat dolgaimmal vagyok elfoglalva, igy ilyen temakba ritkan kerülök bele. Nekem mindegy, ha valaki ez alapjan dönti el, mit vesz meg, mit enged meg..stb. Egyebkent regen is volt ilyen, internet nelkül: akkor az anyukak a szülöi ertekezleten kerdezgettek egymast, meg a buszon hazafele...stb, legalabbis en gyakran hallottam: X anyukaja se vesz lila cipöt (masnap lilaba ment iskolaba az X), Z es Y szülei sem vesznek piros füzetboritot meg rotrinceruzat (hamarosan mindkettönek volt)...stb. Regen is voltak, akik ez alapjan "neveltek", es akik ez alapjan felrevezettek a valaszt keresö szülöt...
2011. jún. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
29%

Engem az nem zavar.Ha lenne gyerekem és pénzem, akkor mindent megadnék neki.Autót,házat, bármit, amit kér.

Ha nem lenne, akkor viszont szomorú lennék, hogy nem tudom teljesíteni, amire vágyik.

2011. jún. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

azért más mindent megadni neki, és elkényeztetni.

Mert nemhiszem hogy egy 11-13 vagy fiatalabb gyereknek létfontosságú az, amiért itt kér tanácsot.

2011. jún. 18. 22:13
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Inkabb orulni kene, hogy ez a legnagyobb problemajuk. Az olyan kerdesek szomoritanak el, hogy "mit csinaljanak az alkoholista szuleikkel". Mig egy mobil miatt sirnak, addig jo dolguk van.
2011. jún. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem irritál.Tudod miért?

Mert

1.A legtöbb kérdést nem a szülő hanem a tinik teszik fel,bízva abban,hogy senki nem jön rá,hogy magával a gyerekkel társalog.

2.A legtöbb kérdés kamu,vagyis unatkozó egyének találnak ki történetet,és azon röhögnek hogy mennyi ember képes elhinni

3.A legtöbb kérdésnek nincs semmi értelme,mert annyira egyszerű a válasz rá,csak éppen megerősítést várnak

4.Azok meg akik képtelenek a gyerekeiket felnevelni,és itt várják a megoldást,nos azoknak semmi megoldás nem lesz jó.

Már régen rájöttem,hogy:

- pár mondatból nem lehet megtudni mi is lenne a legjobb tanács

- hogy a "költözz el" "nehogy már az anyád mondja meg" válaszokat szintén unatkozó tinik adják..

Engem jobban bosszant az,hogy komoly kérdésekben akár házasságban,akár betegségben olyan ad tanácsot akinek a "tojáshéj még a fenekén van",aki még a negyedét sem élte át amit mások igen..

Így én ritkán válaszolok a kérdésekre(kérdezni sosem kérdezek) de jókat nevetek egyes idétlen válaszokon,jókat mosolygok egyes kamu válaszokon,és vannak válaszok amikor azt mondom magamban hogy "jaj,de nagyon szeretnél te úgy élni ahogy leírod,de tuti nem így élsz..."De irritálni nem irritál egy kérdés sem..

38/N

2011. jún. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Tehát aki a szülő nevében ír az abban reménykedik hogy komolyabb választ kap így?
2011. jún. 18. 22:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!