Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mi volt a legutóbbi veszekedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legutóbbi veszekedésetek oka a barátotokkal, vagy a barátnőtökkel?

Figyelt kérdés
2009. júl. 1. 19:42
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan vezetek (autót). Szerintem jól, szerinte...
2009. júl. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Egy szobanövény volt az oka :D Szerinte száraz volt a földje, de én meg tudtam hogy előtte fél perccel meglocsoltam :D
2009. júl. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
a barátnője, aki már többször is átverte, fontosabb, mint én aki lenyomtam 12 órai konyhai munkát, és rohadt éhesen hazajövök, és kaját igér, majd inkább a csaj haját festi be.
2009. júl. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb barátom becsapott. Arra sem méltattam, hogy veszekedjek vele. Visszavonultam. Ennek már öt hónapja.
2009. júl. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
hogy a kisfiunk ne jätszon egy fülpälcäval...röhej:):D!!!!
2009. júl. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
A pián...csak ne esne néha túlzásba...
2009. júl. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Az esküvőszervezésen. Párom tesója hajlamos mindenbe beleszólni, aztán ha mondd vmit, én meg nem fogadom meg, akkor megsértődik, és ezt nem velem beszéli meg, hanem a párommal. Na ezen úgy felhúztam magam, hogy olyan veszekedés lett...(persze ő vmennyire védte a tesóját)! Aztán megbeszéltük, én viszont eldöntöttem, hogy ha nem muszáj ezentúl a családban nem nagyon mondok semmit az esküvőről, és nem kérem ki senki véleményét. Eddig működik.
2009. júl. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Dohányzás. Állítja, hogy ő már nem dohányzik, de azért a csikkel teli hamutartó ott az erkélyen. Egyszerűen képtelen vagyok megérteni, hogy hogy lehet ennyire ostoba, miért nem üríti ki?
2009. júl. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Azon, hogy miért van eldőlve a konyhaszekrényben a vágódeszka, és ha látom, hogy így van, miért nem állítom fel. XD Én meg mondtam, hogy az én konyhámban úgy állnak a dolgok, ahogy nekem tetszik.
2009. júl. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
A halakat a konyhában akarta megpucolni. Így is található pikkely legalább három helyiségben itt-ott, véletlenszerűen. De én a sarkamra álltam és nem engedtem!
2009. júl. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!