Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatalok! 15-25 közöttiek ti...

Fiatalok! 15-25 közöttiek ti mennyit találkoztok naponta a barátotokkal barátnőtökkel?

Figyelt kérdés
elsősorban egyetemistákra lennék kíváncsi most én is az lettem és a barátom hiányolja hogy többet együtt legyünk pedig naponta vele vagyok 3-4órát és van hogy ott is alszom, ha tehetném többet is vele lennék de szüleim még nem szeretnék, hogy rendszeresen ott aludjak nála. És persze az egyetemre is tanulnom kéne így nehéz összeegyeztetni mindent. 21/L
2010. okt. 16. 13:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Mi csak hétvégente találkozunk, úgyhogy a barátod tegye össze a két kezét!

24/L

2010. okt. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
pedig olyan kellemetlenül érzem magam hogy mikor ő ráér és otthon van és én is itthon, nem vagyunk együtt mert én tanulok vagy szüleimnek segítek...ő meg unatkozik és vár rám:(
2010. okt. 16. 13:55
 3/15 anonim ***** válasza:

nálunk sokszor van olyan, hogy két hét alatt csak kétszer találkozunk...ha úgy jön ki, akkor azért próbálunk 2 max. 3 naponta találkozni...csak ez ritkán van mostanában, mert nekem suli, ő pedig dolgozik, plusz levelezőn főiskolás... tehát nem mondanám, hogy sokat találkozunk, pedig egymástól 5 percre lakunk....

18/l és 23/f

2010. okt. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
munka meg suli együtt nehéz lehet:S
2010. okt. 16. 13:59
 5/15 anonim ***** válasza:
Hát nézd...ha lenne dolga nem unatkozna az biztos!
2010. okt. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Barátod smemit nem csinál? Nem tanul vagy dolgozik? Prezse hogy csak a a szája sír, mert nem vagy ott vele hogy szórakozzatok.
2010. okt. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
nehéz neki...főleg ugye, hogy 3 műszakban jár dolgozni, folyamatosban...(6 nap munka, 2 nap pihenés...) szegénynek nem sok szabadideje van...sajnos ez van, de már csak 7 félév és suli kilőve neki :)
2010. okt. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

minden nap összefutunk:)

egy suli, egy osztály:)

nagyon jó íígy:)

16/L

2010. okt. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Együtt élünk, van egy babánk is.

Én 22 vagyok, párom 25.

(Előtte is majdnem minden nap találkoztunk, és majdnem mindig együtt aludtunk, hol nálunk, hol náluk.)

2010. okt. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Mostmár együtt élünk. Tavaly még csak hétvégenként tudtunk találkozni.


18/L

2010. okt. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!