Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Tartsam magamban, vagy később...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tartsam magamban, vagy később mondjam el neki?

Figyelt kérdés
Azt sejtem, hogy a párom el akar jegyezni az évfordulónkon 1 hónap múlva. Most már eléggé bizonyosnak gondolom, és egyébként mindent megbeszélünk. Most viszont nem tudom, hogy miután tényleg ez fog történni, bevalljam-e neki, hogy tudtam róla? Szeretném, ha meglepi lenne, és nem akarom elrontani az örömét azzal, hogy elmondom: tudtam. Viszont annyira megbeszélünk mindent, h félek, nem tudom majd magamban tartani.
2012. jún. 14. 13:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
16%
A meglepetés majd az lesz,amikor kapsz egy plüssmackót a gyűrű helyett.
2012. jún. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Akkor majd legalább tényleg meglepődök :D
2012. jún. 14. 13:23
 3/23 anonim ***** válasza:
76%
Sejted. Az nem tudás.
2012. jún. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Igen, de 4 év után ismerem minden rezdülését. És mostanában mindig szóba jött ez a téma.
2012. jún. 14. 13:26
 5/23 anonim ***** válasza:
86%
Inkább ne rontsd el az örömét. Meg kell tanulnod néha dolgokat magadban tartani. Neki nagyon rosszul fog esni, ha az eljegyzésnél nem lepődsz majd meg, hiszen direkt neked akart azzal örömet okozni, hogy meglep téged. Így hát igyekezz magadban tartani, és lepődj meg amikor eljegyez.
2012. jún. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
92%
Gondolj arra, milyen édes, mennyire szereted, mennyire örül, hogy eljegyezhet. Ne rontsd el az örömét később sem :)
2012. jún. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
:) oké, akkor ha tényleg így történne, akkor nem mondom el neki. próbálok cipzárt tenni a számra :D
2012. jún. 14. 13:29
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Az jó, hogy mindent megbeszéltek. Ha ez is szóba jött, az jó jel. De ha igazi meglepetést akar, akkor ezt ne most fogja elsütni szerintem. Mert ha már szóba jön, akkor nem meglepetés. Most még csak puhatolózik, hogy mit kéne, hogy kéne, mit szólnál hozzá.

Én is ilyen vagyok, hogy minden lehetőség az eszembe jut, ezért még igazán nagy meglepetés nem ért.

Bárhogy is alakul, sok boldogságot nektek!

2012. jún. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Nem most puhatolózik, már a kapcsolatunk elején megbeszéltünk mindent, és azóta is rendszerességgel szóba jön a gyerek, az esküvő, a család. Már rég tudja, hogy igent fogok neki mondani.... aaaj nem tudom, miért, egyszerűen csak érzem, tudom! :) :)
2012. jún. 14. 13:32
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ne mondd el neki, nagyon le lenne törve. Én ugyanebben a cipőben jártam januárban, éreztem, hogy mire készül a párom, de magamban tartottam, mikor az évfordulónkon megkérte a kezem, elárultam, hogy tudtam róla, látszott rajta, hogy nagyon csalódott:( Szegény mindent megszervezett és nem is bukott le, de már ismertem minden mozdulatát, szóval rájöttem. Az eljegyzés a férfi dolga, persze te mondasz igent, de ezt neki kell végigcsinálnia :)
2012. jún. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!