Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogy mondjam el a szuleimenk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a szuleimenk, hogy eljegyzett a barátom? Kettesben tortént

Figyelt kérdés
2012. ápr. 10. 11:09
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
98%
"Anyu, Apu, Pisti eljegyzett"
2012. ápr. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim válasza:
20%
Mutasd meg a gyűrűdet, és kérdezd meg,hogy tetszik e nekik?...és engedd meg, hogy állják anyagilag az eljegyzési party-dat.
2012. ápr. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
78%

ha 18 éves vagy és még mind ketten tanultok akkor úgy se veszik komolyan a szülők, ha idősebbek és legalább egyikőtök dolgozik és egy jó ideje együtt vagytok akkor valószínűleg örülni fognak.


Szóval mond el nekik, mert vagy komolyan veszik és örülnek, vagy nem is foglalkoznak vele.

2012. ápr. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Átmentek ketten és bejelentitek.


Ellenzik a kapcsolatot? Fiatalok vagytok?

2012. ápr. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
91%
Ha jegygyűrű van az ujjadon,akkor azt bejelentés nélkül is észreveszik. Ha csak köves gyűrű,akkor mond meg,hogy el akar majd jegyezni,ez a kísérőgyűrű.
2012. ápr. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem úgy illene, hogy elmentek szépen a szülőkhöz vacsorára, vagy ha már együtt éltek, meghívjátok magatokhoz őket és bejelentitek. Vagyis hát a párod megkéri a kezedet édesapádtól. Úgy gondolom, így lenne szép és nem éreznék kirekesztve magukat. Semmiképp ne csak magad vesd oda nekik a nagy hírt.
2012. ápr. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
28%

Ha mindketten fiatalok vagytok, és tanultok, nincs még meg az egzisztenciátok, és mégcsak kilátásban sincs az esküvő, akkor az eljegyzést egy aranyos, komolytalan kis semmiség lesz a szüleidnek.


De ha komoly az eljegyzés, akkor így mondd el nekik:

"Anya, apa, bocsássátok meg nekem, hogy azok után, hogy becsülettel, tisztességgel felneveltetek, óvtatok, taníttattatok, még csak arra sem méltattalak benneteket, hogy ezen a jeles eseményen ott legyetek, és most így kell megtudnotok, hogy titokban menyasszony lettem."

2012. ápr. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
96%

Utolsó. Értem én, hogy mi a lényeg és részben igazat is adok neked. Mindenemellett én nem akarnám, hogy bárki ott legyen akkor, amikor a párom eljegyez. Azt persze szeretném (és igazából ismerve őt, biztosan így lesz), hogy megkérje a szüleimtől előtte a kezem, engedélyt kérjen, de mindenképpen legyen meghitt pillanat, kettesben.

Aztán meg egy vacsi mind a 4 szülővel és mindenki boldog. :)


Szóval értem én mit mondasz, de nem mindenki szeretné, hogy a szülei előtt kérjék meg a kezét. :)

2012. ápr. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
A szuleid ismerik a baratodat? Ha igen, akkor mond el, hogy megkerte a kezedet pl. Ebbol harag valoban nem lesz, hiszen szoltal rola, ez eljegyzes, nem pedig eskuvo!
2012. ápr. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
54%

Az eljegyzést a szülők jelenlétében szokták megtartani. Előtte a fiú kettesben kéri meg a lány kezét.

A lánykérés és az eljegyzés két külön esemény.

2012. ápr. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!