Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiú haverom kérdezi:Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú haverom kérdezi:Hogy mondjam el úgy a barátnőmnek, hogy van amikor vele szeretek elmenni valahova, (pl. intézni való, vagy koncert pl), viszont van, amikor magamban szeretek elmenni ilyen helyekre? (egy fiúnak is kell az "egyedüllét")

Figyelt kérdés
2012. febr. 8. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Így ahogy most ide leírtad. Mi ezen olyan bonyolult? Magyarok mindketten, nem? Egy nyelvet beszélnek.
2012. febr. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igaz, de attól fél, hogy megsértődik a csaj...
2012. febr. 8. 11:58
 3/6 A kérdező kommentje:
Ezzel kapcsolatban tudsz valami tanácsot?
2012. febr. 8. 12:00
 4/6 anonim ***** válasza:

Én egy az egybe meg szoktam mondani, hogy most hagyjál, egyedül akarok menni. Ezt egy ember vagy megérti, vagy nem... Ha ezen valaki megsértődik, hogy a másik fél néha egyedül szeretne lenni, akkor az nem lehet valami komoly kapcsolat.

21/L

2012. febr. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igazad van! Meg kell mondani a lánynak, hogy időnként... (nem lehet behatárolni, hogy milyen időközönként, van amikor gyakran,van amikor nem gyakran)egyedül is akar lenni az illető fiú....

Ha ezt nem érti meg, akkor uralkodni akar a csaj, és annak még sose volt jó vége egy kapcsolatban, mert nem illenek össze. KÖSZÖNÖM, HOGY MEGERŐSITETTÉL ABBAN, HOGY MIT MONDJAK ANNAK AKI KÉRDEZTE... :)

2012. febr. 8. 12:11
 6/6 A kérdező kommentje:
TESZEM HOZZÁ EZ AKKOR IS IGY VAN, HA MÁR VALAKIK FÉRJ ÉS FELESÉG.. (ŐK AKIKRŐL BESZÉLTEM NEM, DE AKKOR IS EZ VAN, AMIT MEGBESZÉLTÜNK)
2012. febr. 8. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!